مافیای فولاد چه کسانی هستند/ بی توجهی به نظام تعلیم و تربیت

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
سه شنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور گفت: چرا کسی توجه ای به سرمایه گذاران بخش خصوصی نمی کند مافیای فولاد چه کسانی هستند؟

محمد رضا صباغیان بافقی صبح امروز در صحن علنی مجلس به وزیر آموزش و پرورش و وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکر داد.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز با بیان اینکه از آبان ماه سال گذشته حقوق معلمان حمایتی پرداخت نشده است اظهار داشت:به این معلمین ماهیانه ۴۰۰ تا ۶۰۰هزار تومان حقوق پرداخت می شود که این میزان حقوق کفاف زندگی و مایحتاج آنان نمی شود.

وی بیان کرد: با حقوق معوقه ۶ ماه چگونه می توان زندگی را سپری کرد.

صباغیان با اشاره به اینکه اکثریت معلمان کشور مشغول به کار دوم هستند عنوان کرد: آیا با وجود شغل دوم فروشندگی و راننده آژانس بودن می توان رسالت خود را انجام داد؟

نماینده مردم بافق،بهاباد ،مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی افزود: چنین کارهایی در شان نظام جمهوری اسلامی و نظام تعلیم و تربیت نیست احساس می شود دستانی در کار است که باید دانش آموزان را به دست کسانی بسپاریم که درست تعلیم و تربیت نشوند.

صباغیان در تذکر دوم خود خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد:آقای وزیر در یکی از شهرهای حوزه انتخابیه مهریز ۵ سالی است که بخش خصوصی فولادی را راه اندازی کرده و در حال حاضر تعطیل است.

وی ادامه داد: از یک سو اسناد بالا دستی قوانین و مقررات می گوید به بخش خصوصی توجه شود بعد از حمل ۵۰ سال سنگ معدن منطقه هیچ گونه کارخانه جوار معدنی احداث نشده است.

نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز با بیان اینکه چه دستی در کار است مافیای فولاد می خواهد چه کاری بکند تصریح کرد: از یکطرف آقای وزیر دستور می دهد کار احداث فولاد انجام شود از طرفی دیگر زیر مجموعه اش این کار را انجام نمی دهند واقعا دستی در کار است؟!!! نمی دانم مافیای فولاد چه کسی است چه کسی تصمیم می گیرد؟ چه کار باید کرد؟

وی با اشاره به اینکه بیکاری در منطقه بیداد می کند خاطر نشان کرد : متاسفانه دستندرکاران هیچ اقدامی نمی کنند ۳۵ درصد کار انجام شده، مجوز صادر اما اجازه انجام کار داده نمی شود.

صباغیان بافقی در پایان گفت:از رییس جمهور و وزیر خواهش می کنم به این موضوع رسیدگی و توجه کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت بر جناب آقای صباغیان
موفق و موید باشید

بافقي اصيل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقاي صباغيان لطفا براي معدن فسفات اسفوردي بافق هم كاري انجام دهيد كارگربا18سال سابقه كار تكليفش مشخص نيست چه حكمي دارد چه برسرش خواهد امد

بره آهو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نمیدونستی؟؟حالا بدون.اموات قبرستان مافیایی آهن.صاردارت.واردات.وقاچاق وغیره هستن.تا نوبت مچ گیری میرسه دوباره وارد گورستان میشن و از دیدها مخفی میشن.گشتم نیست نگرد نیس.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من

آنچه البته به جائی نرسد فریاد است

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان اگه خیانت بعضی مدیران بومی نبود این کارخانه سالها پیش تمام شده بود و مشکل اشتغال نداشیم چه کنیم که از ماست که ماست