آمادگی صد در صد پلیس بافق در جهت برقراری امنیت شهر در مراسم جشن نیمه شعبان

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از آمادگی صددرصد پلیس شهرستان در جهت برقراری امنیت شهر در مراسم جشن میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و نیمه شعبان خبر داد و گفت: حضور به موقع پلیس در انجام ماموریت ها یک اصل مهم است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” فرهاد بیگلری” در جمع مسئولان و کارکنان انتظامی شهرستان در نمازخانه ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان گفت: در مراسم جشن نیمه شعبان، پلیس باید ضمن برقراری نظم و امنیت شهر، برای برنامه های خود هدف گزاری کند تا بتوانیم زودتر به اهداف خود دست یابیم و در مسیر اجرای برنامه ها قرار گیریم.

سرهنگ بیگلری ادامه داد: در مراسم جشن نیمه شعبان به علت شلوغی شهر در برپایی جشن ها، باید از تنش و درگیری با مردم جلوگیری کرد و تا حد امکان با تذکر و توجیه در جهت برقراری نظم و امنیت تلاش کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به برخورد با تجمع کنندگان و مخلان نظم و امنیت، تصریح کرد: ماموران باید در انجام وظایف خود دقت داشته باشند و به درستی به وظایف خود عمل نمایند تا ضمن رعایت حقوق شهروندی، رضایتمندی مردمی را هم داشته باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق حضور به موقع پلیس در انجام ماموریت ها را یک اصل دانست و افزود: با حضور به موقع خود در ماموریت ها می توانیم از بسیاری از وقایع پیشگیری کرد و موضوع را به مسیر صحیح هدایت کنیم.

سرهنگ بیگلری همچنین از آمادگی صددر صد پلیس در مراسم جشن نیمه شعبان خبر داد وخاطر نشان کرد: در هر ماموریتی باید با اجرای طرح ها و برنامه ریزی درست بصورت جدی وارد شد که در این صورت است که ماموریت به نحو احسن انجام می شود و موفقیت را به همراه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در پایان با اشاره به اینکه، مامور انتظامی باید در پیشگیری از وقایع اجتماعی احساس مسئولیت داشته باشد، گذری بر انتخابات زد و تصریح کرد: در این راستا نیز پلیس باید به وظایف خود عمل کند وضمن عدم دخالت در این امر، از هر گونه تنش نیز جلوگیری نماید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
الکی دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب سرهنگ عزیز و پرسنل خدوم نیروی انتظامی
در بافق ما جشنی نداریم فقط آزمایش نمودن انواع ترقه و سلاحهای موشکی محلی بدست جوانان داریم .زیاد لازم نیست خود را به زحمت بدید چون مجبور خواهید شد با جوانانی که شادی خود را عرضه می نمایند درگیر شوید.اگه حقیقتا بدنبال برقراری امنیت در جشنها هستید می بایست از یک هفته قبل به کنترل ورودیهای شهر که اکثرا ترقه خریدن و مغازه هایی که ترقه میفروشن برخورد جدی میکردید.ولی چون سالهای گذشته گوشزد کردیم و کسی گوش نکرد فهمیدیم که آنچه به جایی نرسد فریاد است….

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خسته نباشید.چه خوب است موارد تخلف که شامل راه بندان و انداختن ترقه زیر پای خانمها و پیرمردا و غیره… هست را بنر میکردید و در سطح شهر نصب میکردید تا جریاناتی که سالهای گذشته رخ داد تکرار نشود.یکیش که خودم شاهد بودم دور امامزاده جوانک داشت شربت پخش میکرد و البته ترافیک هم شده بود همکار عزیزتان بدون اخطار دست زد زیر سینی شربت و ریخت و نزدیک بود درگیر بشن که خیر گذشت.