حمایت جمعی از دانشجویان شهرستان بافق از حمیدرضا فخارزاده بافقی

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 27 اردیبهشت 1396

IMG_20170517_235153-1

مردم فهیم و بزرگوار شهرستان بافق باید بدانیم امروز شورای شهرمان به افراد اهل علم و دانش  نیاز دارد. شورای شهرمان ، امروز به کسانی نیاز دارد تا فهم و درک واقعی از محیط بیرونی و درونی منطقه داشته باشد،کاندیدای شورای شهر ، ابتدا باید از نظر علمی توانایی درک و فهم مسائل و نیازهای روز جامعه و مردم را داشته باشد تا در تصمیمات خردمندانه سهیم باشد. سپس شهامت و جسارت پی گیری و اجرای تصمیمات و قوانین وضع شده را توسط مجریان نیز داشته باشد. اگر کاندیدایی با استفاده از ابزار مالی ، قومی ،  وغیره به دنبال جلب حمایت مردم باشد ، به حتم نماینده شایسته و قابل انتظاری نخواهد بود. صداقت ،درایت و شهامت رای دهنده منجر به انتخاب احسن می شود.شاید گزافه نباشد اگر بگوییم سطح علمی و فرهنگی منتخبان شورای شهر ، دورنمایی از سطح فرهنگ و تعلقات انتخاب کنندگان است.

همشهریان محترم و فهیم بافقی بیایید در ۲۹ اردیبهشت ماه ، صادقانه دور خیزی نمائیم  و نخست معیارهای لازم برای انتخاب اعضای شورای شهر را با اتکا به توانائیهای علمی ردیف نمائیم . سپس دلسوزانه برای آینده خود و فرزندانمان بدون تعصبات قومی و گروهی، با نگاهی جامع و عالمانه ، افراد کاندیدا را به سنجه معیارهای انتخاب شده بسپاریم تا انتخابی نیکو داشته باشیم.در آن صورت می توانیم انتظار تصمیمات خردمندانه  و حکیمانه را  داشته باشیم. بر خود می بالیم که در انتخابات پیش روی شهرمان چهره هایی با جایگاه علمی در خور شان نام و آوازه بافق وارد عرصه شده اند که یکی از این چهره های برجسته دکتر حمید رضا فخاری زاده است  . وی و امثال ایشان امروز میخواهند اعتبار علمی خود را در جهت خدمت در سنگر شوراها صرف نمایند البته اگر من و شما به ایشان فرصت دهیم .

بیاییم امروز را که غنیمتی است که خداوند سبحان به ما ارزانی کرده به نیک بیابیم و آغازی خوب برای پایانی که منتهی به توسعه پایدار شهرستان بافق میشود برگزینیم.

یادمان باشد آینده شهرستان بافق به انتخاب هوشمندانه ی همه ما وابسته است.

جمعی از دانشجویان شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۱
برچسب ها: