فرماندار بافق از دست اندرکاران برگزاري انتخابات شهرستان تشکر کرد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق؛ محمد زاده رحمانی فرماندار و رییس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان بافق در این باره اظهار داشت: اینجانب ضمن شکر گزاری پروردگار بزرگ، از تلاش و همكاري کلیه دست اندرکاران اجرای انتخابات اعم از اعضای ستاد انتخابات، هیأت های اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضاي محترم شوراي تامين، اهالی رسانه و خبرنگاران و کلیه افرادی که به هر نحو در فراهم نمودن زمینه و مقدمات حضور حماسی و باشکوه مردم دیار بافق در پای صندوق های اخذ رای همکاری داشته اند، تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق خدمت گزاری به کشور عزیزمان را برای همگان خواستارم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ز- منصوریان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وخدا قوت
اینجانب از تمامی کارشناسان کمیته IT انتخابات مستقر در فرمانداری آقایان مهندس محمدجواد رنجبر – مهدی فتاحی – محمد رنجبر -مجید رحیمی -میلاد کارگران – یاسرفتاحی – رنجبر – ابوالحسنی و دیگر عزیزان که حضور ذهن ندارم و در تمامی مراحل برگزاری انتخابات ما کاربران رایانه را همراهی نمودند سپاسگزاری می نمایم . واقعا تلاشهای شبانه روزی این عزیزان قابل تقدیر می باشد . و من الله التوفیق

جوان بیکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.
اقای فرماندار چرا همیشه پای صندوق ها را کارمندان تشکیل می دهند؟؟
آیا بهتر نیست در این مواقع از جوانان استفاده نمایید؟؟ که اگر منفعتی دارد برای بیکارها باشد نه کارمندان که حقوق دریافت می کنند.

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ودرود فراوان به مردم شریف وفهیم بافق که این حماسه بزرگ را آفریدندودرود بی پایان به عوامل محترم انتخابات بویژه رییس محترم ستادانتخابات بافق فرماندار معزز وتمام کسانی که درمحل فرمانداری اعم از نیروهای امنیتی وانتظامی وافراد پرتلاش در کلیه حوزه های انتخابات بافق ودرسطح شهر امنیت وآرامش انتخابات را بنحو احسن تامین کردند دست مریزاد جانانه گفت . ازخداوند منان برای شما عزیزان سخت کوش وزحمت کش سلامتی وتندرستی وتوفیق بیش از پیش همگی شما را از درگاه احدیت آرزومندم .پایدار وبرقرارباشید انشاالله .
تیرخلاص را زد ملت به قلب شیطان با این حماسه گردید شیطان اسیروحیران
شیطان بمیر اکنون باشدزتو خجالت پستی تو بهر عالم، ایران بود چو رضوان