پیام تشکر حسن امیرزاده از مردم بافق

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۱ خرداد ۱۳۹۶

با سلام و احترام

مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان بافق
بار دیگر با بهره گیری از شور و شعور انقلابی خود و با استعانت و یاری از بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توانستید حضوری حماسی و غرور آفرین در صحنه سرنوشت ساز انتخابات پدید آورید و برگ زرین دیگری را در افتخارات جمهوری اسلامی ثبت کنید و با صلابت و قدرت مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی بزنید.

همت بلند و عزم راسختان را درود و سپاس باید گفت که همواره در حمایت از آرمان های نظام جمهوری اسلامی پیشگام بودید .

با رضایت به خواست و مشیت الهی و با حمایت های بی دریغ مردم شریف سرزمین نخل و آفتاب و براساس وظیفه دینی و ملی پا به عرصه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر نهادم تا بتوانم با پایبندی و التزام به عهدی که با خدای متعال برای خدمتگزاری این مردم شریف بستم پیگیر مطالبات بحق آن ها باشم تا ذره ای از آلام و رنج های آن ها را بکاهم .

با کمال تواضع و احترام سپاسگزاری می کنم از تمام بزرگوارانی که بنده حقیر و سایر دوستان را مورد تفقد و حمایت بی دریغ خویش قرار دادند و همیشه خود را مدیون دعای خیرتان می دانم.

در پایان برخود لازم می دانم که در برابر اظهار لطف بی نهایت مردم سر تعظیم فرود آورم و دوباره عهد می بندم که در عرصه خدمتگزاری استوار و ثابت قدم باشم و از هیچ کوشش وتلاشی برای رسیدن به این هدف دریغ نورزم امید است در سایه لطف و عنایت پروردگار یکتا ، استمرار مشارکت و حمایت تمامی شهروندان عزیز بویژه صاحب نظران و نخبگان فکری و همدلی اعضا منتخب شورا و همچنین تعامل با مسئولین خدوم دولت تدبیر و امید قادر به گره گشایی از مشکلات مردم باشیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت آقای امیرزاده
انشاالله امیدوارم درکلیه مراحل زندگی اعم ازشخصی وکاری مثل گذشته موفق ومویدباشید. امیداست به اعتمادمردم سنگ تمام گذاشته وکارنامه قابل قبولی بجای بگذارید. اسدی پوراناری

حقگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من نمیدونم کی به شما رای داده که آبی را به قول خودمون دوتا نمیکنید……

با وجدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

استغفرالله از دست حقگو . شما که عرضه دارید اب را دو تا کنید تشریف میاوردید کاندید می شدید تا اب را دو تا کنید . معلومه که بافقی نیستی . یک کم برو مطالعه کن .
تبریک به جناب امیرزاده مثل همیشه پرتوان و پرانرژی . خدا قوت برادر
چشم حسوداتون بترکه ایشالله .

حقگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای باوجدان درجریان باش بافقیم از اون اصیل هاش هم هستم…ما ادعایی نداریم که می توانیم اب را دوتا کنیم ولی ازاین قبیل کسانی که این ادعا را دارند وکاری نمیکنند بیزارم..قابل توجهتون