نشست مشترک هئیت تنیس روی میز با رئیس اداره بهزیستی بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

IMG_20170601_191721

IMG_20170601_191722

IMG_20170601_191717

IMG_20170601_191718

اعضای هئيت تنيس روي ميز شهرستان با رئیس اداره بهزیستی بافق نشست مشترکی را برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی تنیس روی میز؛ در این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس و تعدادي از اعضای کميته هئیت تنیس روی میز ، رئیس اداره بهزیستی و تني چند از مدیران مهدکودکهای بافق حضور داشتند.

رحمان مظفری نژاد در ابتدای این جلسه به ارائه توضیحاتی از عملکرد هئیت تنیس روی میز و معرفی اعضاء هئیت رئیسه و مسئولین کمیته و همچنین عملکرد این هئیت در چند ماه گذشته و نيز هدف از تشكيل اين جلسه توضيحاتي را ارائه دادند.

وی هدف از تشکیل این نشست راپيشنهاد عقد تفاهنامه اي در خصوص راه اندازی و نهادینه کردن ورزش تنیس روی میز در بین کودک های شهرستان و فعال تر کردن این ورزش مفرح در بین جانبازان و معلولان شهرستان عنوان کرد.

نارگانی رئیس ورزش و جوانان نیز ضمن تشکر از میزبانی بهزیستی یادآور شد: عملکرد هئیت تنیس روی میز شهرستان از زمان ورود رحمان مظفری نژاد رو به رشد است و با توجه به عملكرد اين هئيت در اين چند ماهه گذشته ،گوي سبقت را از بعضي از رشته هاي ورزشي ربوده است و پيشرفت قابل چنداني در زمينه تامين زير ساخت اين ورزش داشته است.

تفکری، پاکزاد،اغنيايي، شیرازی از مربیان هئیت تنیس روی میز در ادامه بر نحوه کار در مهدکودک ها و اصول و یادگیری این ورزش مفرح از کودکی تاکید کردند و اظهارداشتند: ورزش تنیس در پایه باید جای خود را پیدا کند تا کودک از ابتداء به این ورزش علاقمند شود.و در رابطه با محسنات اين ورزش و رواج ان در بين سنين ٥ تا٧ سال و نيز شيوع ان در بين مهد كودكها بحث و تبادل نظر شد.

دکتر خوشگذران نیز در این نشست ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و استقبال از چنين پيشنهادي سئوالاتی پیرامون چگونگی انجام ورزش تنیس روی میز در مهد کودک ها بیان کرد.

مربیان این ورزش به سئوالات وی و مدیران مهد کودک ها پاسخ دادند.

لازم بذکر است رئیس اداره بهزیستی شهرستان بافق رئیس هئیت ورزش معلولان شهرستان نیز می باشد به همین منظور در زمینه توسعه ورزش معولان نیز مطالبي چند مطرح شد.

در پایان این نشست مقرر شد تفاهمنامه اي سه جانبه بين اداره ورزش و جوانان و بهزيستي بافق و هئيت تنيس شهرستان منعقد گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
غیربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۴:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عملکرد هئیت تنیس روی میز شهرستان از زمان ورود رحمان مظفری نژاد رو به رشد است!!!
اگر این پولهایی که این دوستان با خودشون میارن رو به یه جوون هم بدید با انرژی بیشتر و با ایده های بهتر عمل خواهد کرد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاا… ریاست محترم هیئت بتونن بهتر از عملکردشون در کارخانه آگلومراسیون و فولاد کسری عمل کنن