ابعاد شخصیتی امام راحل باید برای نسل جوان تبیین شود

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

IMG_20170605_104411

حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در آیین گرامیداشت امام خمینی (ره)و قیام 15خرداد که با حضور امام جمعه بافق و قشرهای مختلف مردم در مهدیه بافق برگزار شد به تبیین ابعاد شخصیتی امام راحل پرداخت و گفت:امام خمینی (ره) با انقلاب خود تحولی عظیم و زلزله ای جهانی ایجاد کرد.

IMG_20170605_104413

وی افزود:امام راحل در هیچ موقعیتی ارتباط با خالق خود را قطع نمی کردند و تمام سخنان ایشان ریشه قرانی دارد و تسلیم بودن امام (ره)در مقابل فرامین الهی ایشان را به درجات بالا رسانده است.

IMG_20170605_104407

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد تصریح کرد:راس آرمان های امام (ره) معرفی اسلام به تمام جهانیان بود و با این انقلاب توانست از طریق دین اسلام جامعه را به حرکت در اورد ودست مستکبرین را کوتاه کند.

IMG_20170605_104409

حسینی کوهستانی گفت:باید در رابطه با شخصیت امام (ره) تحلیل و تاریخ انقلاب را در عصر امروزه ارتباطات برای نسل جدید بازگو کرد در این صورت هیچ کس در جامعه اغفال نمی شود و به حرف های دشمنان توجهی نمی کنند.

وی بیان داشت:امام خمینی (ره)به عنوان یک شخصیت بزرگ دینی با سخنان خود توانست عده ای از اقلیت های مذهبی دیگر را به سمت دین اسلام سوق دهد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد عنوان کرد:قاطعیت امام ره در برابر تمام انحرافات و تصمیمات عقلانی ایشان باعث شد تا بتوانند طی 10سال رهبری خود اسلام ناب را به تمام جهانیان معرفی کند و در زندگی مردم سوق دهد.

حسینی کوهستانی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخاب رهبر‌معظم انقلاب بعد از رحلت امام خمینی (ره)اشاره کردو گفت:امام خامنه ای تشابه و همسانی زیادی با امام راحل داشتند و تمام سخنان ایشان ریشه در اقدامات امام خمینی (ره)دارد.

وی افزود:تکیه به جوانان،افزایش تولیدات داخلی و دفاع از حقوق مردم مواردی است که در سخنان رهبرانقلاب و امام خمینی (ره) دیده می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه طبق فرموده امام خامنه ای باید به تولیدات داخلی تکیه کنیم و به آینده امید و اطمینان داشته باشیم خاطر نشان کرد:باید به جوانان و سرمایه های داخلی خود تکیه کنیم تا ملزم به وارد کردن اجناس خارجی نباشیم و متعقد بود که آینده ای درخشان درپیش رو است.

حسینی کوهستانی عنوان کرد:بزرگترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی آن کشور است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حضور پرشور 41میلیونی مردم در پای صندوق های رای اشاره و بیان کرد:طبق فرمایش رهبر‌معظم انقلاب رای مردم حق الناس است و باید به منتخب آنها تبریک و احترام گذاشت و وظیفه همه پاسداری از حق الناس است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۵:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امام جمعه هم با این حرکتهای ناپسند وحدت شکنش در انتخاب مکانهای برگزاری مراسمات خواسته یا ناخواسته که به نظر میرسد خواسته است میخواد در بافق تحولی عظیم و زلزله ای سهمگین ایجاد کند.
بالاخره مهدیه بافق زیر سایه تضعیف شدن امامزاده واجب التعظیم داره پررونقتر میشه
واقعا باریک الله داره به برگزار کنندگان.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باز هم پشت به امامزاده چه میکنه این اسم کندن…..

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ایکاش این گونه مراسم در امامزاده برگزار می شد . معلوم نیست تا کی باید شهر تاوان( کتیبه) را بدهد.