اجرای طرح هدایت تحصیلی دانش آموزان بافقی

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

معاون پرورشی آموزش و پرورش بافق گفت: ۶۲۵ دانش آموز بافقی در مردادماه سالجاری زیر پوشش طرح هدایت تحصیلی قرار می گیرند.

محمدرضا قاسم زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: این طرح به به منظور انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم برای ادامه تحصیل در مقطع متوسطه دوم صورت می پذیرد .

وی بیان اینکه در سالجاری ۶۲۵ دانش آموز از اجرای این طرح بهره مند می شوند عنوان کرد: از این تعداد ۳۱۳ نفر دانش آموز دختر و ۳۱۲ نفر نیز دانش آموز پسر هستند.

قاسم زاده با اشاره به رشته های مختلف تحصیلی در سال جدید تصریح کرد:در قسمت نظری رشته های علوم تجربی، ریاضی و انسانی، معارف و در رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش الکترونیک، مکانیک، ساخت و تولید و ساختمان، برق صنعتی، برقکارصنعتی، کامپیوتر، تاسیسات ویژه برادران و طراحی دوخت، تربیت بدنی، حسابداری و مدیریت امور خانواده و همچنین طراحی صفحات وب ویژه خواهران دایر خواهد شد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش بافق همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به انتخاب رشته تحصیلی دانش آموزان و دغدغه خانواده ها خاطر نشان کرد : آینده شغلی برخی رشته ها این تصور را برای خانواده ها بوجود آورده است که فرزندانشان حتما باید در رشته ای خاص تحصیل نماید در صورتی که رغبت به رشته تحصیلی توسط خود دانش اموز ضامن موفقیت آنان در آینده خواهد بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوباره شروع شد تصمیم گیری زورکی برای دانش اموزان