نیم روز استرس،نیم روزی سخت

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
جمعه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

به نام بی نیاز عالم آرا
خدای فاطمه آرام دلها

ساعت 10:15دقیقه روز چهارشنبه 17خردادماه96 خود را برای رفتن به یک جلسه کاری آماده میکردم که در حین رفتن به محل جلسه گوشی خود را نگاهی انداختم که به یک خبر فوری در فضای مجازی برخوردم و آن هم تیراندازی در مجلس شورای اسلامی بود،ابتدا به ساکن فکر کردم شایعه ای بیش نیست ولی لحظاتی بعد تصمیم گرفتم تا با برادرم که مسئول دفتر جناب آقای صباغیان نماینده محترم مجلس هست تماس بگیرم و جویای ماجرا شوم،اخوی خبر را تایید کردند و گفتند در اتاق محل کارم پناه گرفتیم و حالمان خوب است.وقتی قطع کردم به خودم گفتم تا لحظاتی دیگر قضیه جمع خواهد شد.

وارد جلسه شدم ولی مدام اخبار را دنبال میکردم و بیشتر نگران میشدم.تا در ساعت12:30دقیقه بعد از چندین تماس با برادرم،لحن صدایش تغییر کرد و به آرامی گفت نمیتوانم صحبت کنم و تلفن را قطع کرد و از آن لحظه نگرانی ام به حد اعلا رسید.

مات و مبهوت و نگران فقط اخبار را دنبال میکردم تا به خبری وحشتناک برای خودم رسیدم که عنوان کرده بود طبق خبرهای رسیده دفتر آقای صباغیان در محاصره تروریستها قرار گرفته و رییس دفتر ایشان نیز در محل دفتر میباشد.

باور نمیکردم،هر لحظه نگران تر،سخت میگذشت تا حدود ساعت 2بعداز ظهر که صدای نازنین برادرم که با ارسال فایل صوتی رهایی خود از آن وانفسا را خبر داد شنیدم،خوشحال شدم و این خبر مسرت بخش را به همه خانواده رساندم…

ولی این پایان ماجرا نبود،خبرهای به شهادت رسیدن هموطنان عزیزم آزرده خاطرم میکرد،زجر آور بود برای همه انسانهای با وجدان…
تمام شد به هلاکت رسیدن این کوردلان پست،این دست نشانده های خوار و ذلیل که دشمنان قسم خورده مردم ایران و این مرز و بومند.
وبازهم عزیزانمان،این سربازان گمنام امام زمان،نیروهای بی ادعای جان برکف سپاه پاسداران و تمامی عناصر امنیت این ملت در خط مقدم بودند و گل کاشتند،بازهم نشان دادند که هیچ چیز برایشان مهم تر از امنیت هموطنانشان نیست که درود خداوند بر فطرت پاکشان باد.

ولی داغی بزرگ بر دل خانواده آن عزیزان شهید و همه ملت ایران گذاشته شد.
روز 17خرداد روز تلخی برای همه مردم ایران بود،ساعت های پر التهابی گذشت برای همه مردم نگران، ولی یک چیز دیگر برایم خیلی تکان دهنده بود و آن هم واکنش عده ای قلیل و اندک که در قاموس همراهی دشمنان این مرز و بوم خود را نشان دادند.

کسانی که انگار منتظر این فاجعه بودند تا هلهله کنان پا به میدان گذارده و بهانه ای برای حمله به دولت منتخب یافته باشند و خونهای به ناحق ریخته شده را به سیاستهای کثیف خود متصل کنند.

اینجا بود که دوستان و دشمنان این مرز و بوم مشخص شدند،عقده ای ها عقده خود را به نمایش گذاشتند و حتی نتوانستند شادی خود را پنهان کنند،باید با تاکید موکد به آنها بگویم اشتباه گرفته اید ملت ایران در چنین حوادثی فارغ از هرگونه نگرش سیاسی و خط و جناح حزبی و با اتحادی مثال زدنی در قامت نام بزرگ ایران زمین در کنار هم و در مقابل این کوته فکران ایستاده اند و وقتی کسی بخواهد به این خاک دست درازی کند همه در کنار هم ایستاده ایم همانند همان شیر دلانی که در 8سال دفاع مقدس در تقابل با همه دنیا ایستادند و از جان خود برای دفاع از وطن بزرگان گذشتند تا هیچ اجنبی ذره ای از این خاک مقدس را به سخره نگیرد،همانند مدافعان حرمی که جان بر کف برای دفاع از جان وطن از جان خود گذشتند و جاویدان ماندند.

بنده به عنوان کوچکترین فرزند این دیار به کسانی که اینگونه رفتارهای وقیحانه را انجام میدهند توصیه میکنم در راستای اهداف دشمنان این ملت که همان تفرقه افکنی می باشد گام برندارند و دشمن شادمان نکنند.باید بگویم این نامسلمانان مسلمان نما بدانند اگر اختلاف سلیقه ای هم در ایران وجود داد در مقابل واق واق سگهای اجیر شده استعمارگران و خونخواران یک صدا و یک دلیم و آن هم صدای واحد ایران اسلامی است.

در پایان جا دارد در این روز جمعه1396/03/19 که متعلق به امام زمان(عج) میباشد و همزمان با تشیع پیکر شهدای والا مقام حملات تروریستی تهران،یک بار دیگر شهادت تعدادی از هموطنان نازنیم را به پیشگاه امام زمان،رهبر معظم انقلاب و خانواده های آن عزیزان تبریک و تسلیت عرض نموده و برای مجروحان این حادثه شفای کامل مسالت نمایم.

ما برای آنچه ایران خانه خوبان شود خون دلها خورده ایم…
کوچک شما افشین مراددشتی
1396/03/19


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
آقایی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۷:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

افشین جان ممنونم از نوشته زیبا ،بجا و دلنشینت.حقیقتا هم اینگونه است که بیان داشتی،وحدت تنها رمز پیروزی است .ضمنا از بیان مطالب و نگارش دست کمی از پدر بزرگوارتان ندارید.

محمدرضارضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا افشین احسنت.زیبا نوشتی

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۶:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دولت منتخب باید سنگین رفتار میکردند خیلی سبک قبل وبعد از انتخابات رفتار کردند ..ایا جشن های خیابانی پس از انتخابات در شان جامعه اسلامی ایران بود . و…

    هاشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    بله بود

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

افشین جان بسیار زیبا وسنجیده سخن گفتی