زیر پوست شهر / درد دل پدر شهید با مسئولین شهرستان بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

IMG_20170612_161836

از روستاهای با صفای منطقه سبزدشت روستای شریف آباد با مردمان بامعرفت و دوست داستنی است.

روستایی کوچک سرشار از زیبایی با درختان میوه و باغهای اعیانی که روزگاری محل رفت و آمد بزرگان منطقه بوده و یادگاری های آن رفت و آمدها خانه های بجا مانده هست.

این روستا دارای یک خانواده شهید می باشد که به خاطر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید در آن منطقه ماندگار شده اند.

این خانواده شهید با مشکلاتی همچون نبود خط تلفن، عدم راه مناسب دسترسی،نداشتن محلی مناسب برای میهمانان روستا و … در مضیقه هستند.

پدر شهید حسین جلالی شریف آبادی صبح امروز طی گفتگویی با خبرنگار”بافق فردا” از مشکلات خود چنین گفت: به خاطر فرزند شهیدم تنها در این روستا زندگی می کنم‌.

IMG_20170613_105643

وی افزود: اگر یک روز مشکلی بوجود بیاید آنقدر نقطه کور در این منطقه وجود دارد که باید برای تماس با یکی از فرزندان به بیرون از منزل بیایم و گفتگویی تلفنی انجام دهم .

پدر شهید جلالی با بیان اینکه ماهیانه 50 الی 60 هزارتومان هزینه موبایل پرداخت می نمایم عنوان کرد: اگر یک خط تلفن مستقیم داشتیم هزینه مکالمات داخل شهری محسوب میشد.

جلالی ادامه داد: مشکل آسفالت یکی دیگر از مشکلات خانواده من است هر زمانی که باران ببارد راه این روستا بسته می شود و تنها کسی که به فکر این خانواده در لحظه اول می باشد خودم هستم البته با بیل دستی اقدام به بازگشایی راه می نمایم.

وی همچنین با اشاره به گاز کشی منطقه سبزدشت یادآور شد: هیچگونه اقدامی تاکنون در مورد گاز کشی این روستا انجام نشده و فقط قول مساعد داده می شود.

جلالی گفت: زمانیکه راه روستای تاجکوییه آسفالت می شد به خانواده ما نیز قول داده شد تا راه دسترسی به شریف آباد نیز زیرسازی و آسفالت شود.

پدر شهید با اشاره به اینکه مسئولین پس از آسفالت جاده تاجکوئیه هیچ اقدامی در خصوص آسفالت جاده ما انجام ندادند خاطر نشان کرد : امیدوارم با بیان مشکلات این روستا از طریق رسانه محلی بافق مسئولین بازدیدی از روستا انجام دهند و به مشکلات ما رسیدگی کنند.

گفتنی است: روستای شریف آباد در ۸۰ کیلومتری شهرستان بافق واقع شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
درود بر این پدر شهید و مردم دوست داشتنی منطقه سبز دشت .