مدیر عامل شركت: سنگ آهن از هیچ كوششی برای عمران و آبادانی بافق دریغ نخواهد كرد

دسته: اقتصادی
یک دیدگاه
جمعه - ۲۴ شهریور ۱۳۹۱

مدیرعامل شركت سنگ آهن بافق گفت: آمادگی داریم برای رشد وتوسعه پایدار این شهرستان تلاش كنیم و برای عمران و آبادانی بافق از هیچ كوششی دریغ نخواهیم كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا،’ جواد عسكری’ در جلسه هم اندیشی و بررسی مشكلات شهری بافق افزود: مجموعه شهرداری همكاری مجدانه ای با اعضای شورای شهر بافق دارند و همین امر پاره ای از مشكلات را برطرف و زمینه پیشرفت و عمران و آبادانی بافق را فراهم می كند.

مدیرعامل شركت سنگ آهن مركزی بافق با اشاره به پرداخت كامل 2درصد عوارض طی دوران مدیریتش، از اعضای شورای شهر خواست تا با انجام هر چه سریعتر مطالعات مكان یابی و مشخص كردن مسیر اصلی پروژه ورودی شهر، كار اجرای آن را به این شركت بسپارند.

وی در پایان به عنوان یك مدیرعامل بومی تصریح كرد: پیشرفت ، توسعه و رفاه ،حق مردم بافق است و در این راستا مجموعه شركت سنگ آهن مركزی از هیچ كوششی برای عمران و آبادانی این شهر دریغ نخواهد كرد.

سخنگوی شورای شهربافق هم در این نشست ضمن تقدیر و تشكر از مدیر عامل شركت سنگ مركزی ایران به خاطر همكاری مجدانه با شورا و مجموعه شهرداری گفت: با تلاش و همت این عزیزان و همكاری مضاعف سنگ آهن مركزی ایران – بافق توانستیم طی این چند سال به بیشتر اهداف خود دست یابیم.

‘سید كاظم عباس زاده’ در ادامه خواستار همكاری بیشتر شركت و تسریع در راه اندازی پروژه ورودی شهر شد.

در این نشست كه با حضور مدیرعامل سنگ آهن مركزی ایران، شهردار و اعضای شورای شهر در شهرداری بافق برگزار شد طرفین بر هماهنگی و همكاری بیشتر جهت رفع مشكلات شهری تاكید كردند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اقاي عسكري اگر بتوانيد طرح فولاد بافق را پس بگيريد و به سنگ اهن واگذار كند بافق را زنده كرده ايد