تخصیص بیش از یک میلیارد ریال برای بازسازی و تکمیل زورخانه مالک اشتر بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: به منظور بازسازی و تکمیل زورخانه مالک اشتر بیش از یک میلیارد ریال تخصیص یافت.

رضا نارگانی ضمن تقدیر و تشکر فرماندار، رئیس هیات پهلوانی و زورخانه، مدیر زورخانه مالک اشتر و دیگر همراهانی که در تکمیل و گسترش این زورخانه زحمت کشیده اند اظهار داشت : در حال حاضر تعامل خوبی بین فرمانداری شهرستان ، اداره ورزش و جوانان و دیگر نهادها و ارگانها در بافق بوجود آمده است.

وی ابراز امیدواری کرد این تعامل و همراهی باعت ایجاد روحیه نشاط ، شادابی و تندرستی در شهرستان بافق شود .

رئیس اداره ورزش و جوانان بافق همچنین با اشاره به اینکه بیش از یک میلیارد ریال جهت تکمیل و بازسازی زورخانه مالک اشتر بافق هزینه شده است تصریح کرد: این اعتبار از منابع دولتی ، بخش خصوصی و خیرین جذب شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کی گفته که در زورخونه مالک اشتر صد میلیون خرج شده اینها همش دروغه به غیر از بیست میلیونی که فرمانداری کمک کرده و مقداری هم خیرین که اونم روی هم ده تومن نمیشه مابقی کارها به همت بچه های زورخونه بوده همه کارها رو اونا انجام دادن بعدشم اگر کاری که بچه ها انجام دادن رو حساب کنیم شاید پنجاه تومن بشه ولی بچه ها هیچ کدوم پولی نگرفتن پس باید رئیس هئیت بیاد و توضیح بده که صدو پنجاه میلیون از کجا اومده