سقف قراردادهای سنگ آهن بافق 2.5 میلیارد تومان بسته شد

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
جمعه - ۲۴ شهریور ۱۳۹۱

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه سنگ آهن بافق گفت: سقف مجموع قراردادهای تیم فوتبال سنگ آهن بافق، 2.5 میلیارد تومان بسته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، ماشاءالله تفکری در نشست اصحاب رسانه استان یزد با سرمربی و مسئولان تیم فوتبال سنگ آهن بافق اظهار داشت: مدیرعامل سنگ آهن بافق توجه ویژه‌ای به ورزش دارد و در بدو ورود وی به سنگ آهن و اتفاقاتی که برای تیم تربیت افتاد، به سرعت هیئت مدیره تشکیل دادند و به من تفویض اختیار شد تا تیم دسته اول را ببندم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با بسته شدن این تیم بتوانیم باعث سرافرازی استان یزد در میادین ورزشی به ویژه فوتبال باشیم.

تفکری تاکید کرد: همه تلاش و همت خود را به کار گرفته‌ایم تا آنچه در شأن فوتبال، بافق و استان یزد است را به نمایش بگذاریم.

وی با اشاره به وضعیت بودجه‌ای و قراردادهای تیم سنگ آهن بافق عنوان کرد: از آنجا که برای نخستین سال است که در لیگ برتر فعالیت می‌کنیم، مبلغ 2میلیارد تومان را در ابتدا برای سقف قراردادها قرار دادیم اما در نهایت این رقم به 2.5 میلیارد تومان افزایش یافت.

تفکری همچنین با اشاره به ظرفیت استادیوم ورزشی بافق بیان کرد: ظرفیت استادیوم حدود 6هزار نفر است و با لیدرهای تیم‌های مختلف قرار گذاشتیم تا هواداران یزدی را به بافق بیاوریم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر نیز پیگیر احداث ورزشگاه با گنجایش 25 هزار نفر هستیم که در صورت تحقق، کاری ماندگار برای شهرستان بافق خواهد بود.

در این نشست، فیروز کریمی، سرمربی تیم فوتبال سنگ آهن بافق نیز به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سنگ آهن بافق، یکی از دو نماینده استان یزد در لیگ دسته اول باشگاه‌های فوتبال کشور است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این که بود سقف قرارداد
بقیه هزینه ها را هم بگوئید لطفا