بافق پیشگام در ترویج مشاغل خرد روستایی استان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

IMG_20170618_122733

مدیر کل جهاد کشاورزی استان یزد گفت: بافق در ترویج و ایجاد مشاغل خرد روستایی پیشگام استان است.

IMG_20170618_122743

سید جمال سجادی پور عصر امروز در حاشیه جلسه شورای توسعه شهرستان بافق با بیان اینکه یکی از سیاست های کلی سازمان جهاد کشاورزی پایداری روستاها و تامین معیشت روستائیان است اظهار داشت : بافق در سالی که بنام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام گرفته در اجرای فعالیت های خرد اقتصادی پیشگام شهرستان های استان بوده است.

IMG_20170618_122426

وی افزود: شهرستان بافق فعالیت و سرمایه گذاری خوبی در زمینه تولید، پرورش قارچ خوراکی و تخم مرغ بومی انجام داده است.

IMG_20170618_122420

سجادی پور با اشاره به اینکه بافق در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه های مختلف نخیلات، تولید پسته و پرورش آبزیان از پتانسیل قابل قبولی برخوردار است عنوان کرد: هماهنگی بسیار خوبی در جهت سرمایه گذاری در بخش کشاورزی شهرستان صورت گرفته است.

مدیر کل جهاد کشاورزی استان همچنین با اعلام آمادگی سرمایه گذاری در زمینه توسعه شبکه های نوین آبیاری عنوان کرد: هر میزان ظرفیت در شهرستان باشد به همان نسبت در جذب اعتبارات بلاعوض کمک خواهیم کرد.

سجادی پور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به وجود کارگاههای مزاحم شهری یادآور شد: با همکاری فرمانداری مجموعه نود هکتاری در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد.

وی در رابطه با پهنه های دامپروری در شهرستان گفت: مقرر شد مکان هایی که پهنه ها در آن مصوب شده نسبت به معرفی متقاضیان اقدام و دستگاههای زیربنایی با توجه به مصوبه شورای برنامه ریزی ملزم به تامین زیرساخت آن باشند.

این مقام مسئول ادامه داد: در سایر فعالیت ها نیز بر حسب نیاز شهرستان نسبت به شناسایی پهنه ها و تصویب و معرفی برای سرمایه گذاری صنایع تکمیلی اقدام می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها: