جاده بافق – يزد معضلي عجيب

دسته: مقالات
۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۶

جاده بافق – يزد معضلي عجيب که هنوز پس از گذشت چند سال رفع نشده است .وعده پايان يافتنش ، از کار عمراني تا خونريزيهايش را بارها داده اند .

مسئولين مختلف از رنگها و نژادهاي مختلف سرکي کشيده اند و هنوز نتوانسته اند کاري کنند کارستان .

در اوج انتخايات سال 96 در شهر بر سر گرفتن قول و وعده عمرانيش حرفها زده شد و کمي بعدتر جوابيه ها صادر شد ولي هيچ کس از ايمنچيان جاده کلامي نگفت .
جاده اي که به خود نام مرگ را گرفته بود و در برهه اي از زمان بسته شدن را تجربه کرد تا جان دختران و پسران اين ديار سوخته را نگيرد ولي هنوز که هنوز است پر حادثه است و حتي اگر بخش باقي مانده اش پس از بارها گذشتن از خط وعده و وعيد به پايان برسد ، باز نيز حادثه خواهد داشت و شايد حوادث بيشتري به خود ببيند چرا؟
جناب آقاي فرماندار ، جاده بافق سامان نمي يابد و همچنان همشهريان و رانندگان را به کام مرگ ميکشد مگر اينکه پليس راهنمائي رانندگي کنترل آن را بدست بگيرد .
نماينده محترم مجلس ، شما که وظيفه تان نظارت است ، شما که ميتوانيد و اجازه داريد ، لطفا بپرسيد و بخواهيد ، چند ساعت در ماه پليس در جاده است؟ ميانگينش در استان چقدر است ؟ اصول و راه و روشش چيست ؟ چه نوع جريمه هائي به چه تعداد و در کجا داشته است ؟
جناب آقاي صباغيان نماينده محترم مجلس ، جناب آقاي زاده رحماني فرماندار پرکار و عزيز ، چرا در گوشه و کنار خبرهاي روزانه بايد خبري دردناک ناشي از عدم مديريت درست در کنترل جاده بافق بشنويم ؟ چرا همين الان بايد منتظر رسيدن خبر دردناکي ديگر باشيم ؟
آقايان مسئول چندين دوربين مدار بسته پليس در سطح شهر ، کدام هدفها را دنبال ميکند و بي دوربيني جاده بافق چه دليلي غير از بي مديريتي دارد ؟
جناب آقاي فرماندار شما که کارکردن و فعال بودن را ياد داريد براي پليس اين خطه آموزشي بگذاريد ، متعهدشان کنيد پليسشان کنيد و کنترل و نظارت بر جاده را از ايشان بخواهيد ؟ از ايشان بخواهيد خادم مردم باشند ؟ از ايشان بخواهيد جوري برخورد نکنند که متخلف حسي بمانند ارباب رعيتي را در دل ايران زمين ، در جاده هاي جمهوري اسلامي لمس کند و با اين حس ناشي از ديدار با پليس پشت فرمان جان و مالش بنشيند .
به اميد خداوند متعال تا عمران جاده تمام نشده کنترل رفتارها و نظارت آن ساماني بيابد .
محمد مهدي عليزاده فلاح


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با این وضعیت لاکپشتی که داره پش میرود فکر نکنم، جاده تمام شود

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر بافق مسئولان دلسوزی داشت با این معدنی که داشت قرار نبود این حال واوضاع شهر وجاده ان باشه باید تا بحال نه تنها جاده درست میشد بلکه چند کارخونه جوار معدنی میزدند ولی چه کنیم که مسئولان دلسوز همه در اردکان ومیبدند

شهید غلامعلی پیچک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما از انحراف میترسیم!
شهید غلامعلی پیچک
جنازه من را روی مینها بیندازید تا منافقین فکر نکنند که ما در راه خدا از جنازه مان دریغ میکنیم مسئولیت ما مسئولیت تاریخ است؛….
بگذار بگویند حکومت دیگری بعد از حکومت علی (ع) به نام حکومت خمینی با هیچ ناحقی نساخت تا … سرنگون شد.
ما از سرنگونی نمیترسیم، از انحراف می ترسیم .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۶:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جاده بافق عجیب است ولی عجیب تر از اون بیخیالی مسولین استانی و کشوری به تصادفات این جاده است

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از اقای اقبال فرماندار بهاباد یاد بگیرید چطور بدون اعتباری تخصیص یافته جاده بهاباد بافق رو دارن ۲بانده میکنن