وقتی شهرداری در اجرای قانون سهل انگاری می کند

دسته: عمومی
۱۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۶

مسئولان پاسخ دهند.
اگر شما در خیابان بافق ،برای خرید بروید مطمئنا یکی از آن مغازه ها،میوه فروشی ها می باشد.
متاسفانه بعضی از میوه فروشی ها پا را از حریم قانونی خود فراتر گذاشتند و پیاده رو ها را هم به اشغال خود در آوردند وتمام پیاده رو را با پهن کردن بساط خود بسته اند و رفت و آمد را برای مردم مشکل کردند به طوری که شما مجبورید از لابلای مردم رد شوید یا این که قید پیاده رو را بزنید ومسیر خیابان را انتخاب کنید.

گویا آن را به عنوان حق تشرف،برای خود می دانند و متاسفانه در سکوت مسئولان ،هر روز پیشروی می کنند به طوری که پیاده رو در حکم یک دهنه مغازه برای آن ها محسوب می شود.

چرا شهرداری تا به حال برای این معضل،تدبیری نیندیشیده است و آیا کار آن ها ،قانونی می باشد یا این که خود قانون گذارند وقتی قانون گذار در خواب است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

البته اگر جلوگیری کنند بعضی آقایون دست اندرکار میوه خوب وارزان نمی خورند….

مهدی چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهرداری تعدادی دیوار پیش ساخته بتنی از جیب مردم ساخته و زمینهای افتاده را حصار کرده حالا مالک, همین دیوار را تخریب کرده و شکسته و تو پیاده رو جنب بانک کشاورزی انداخته تو مسیر مردم البته این یک نمونه اش هست , نمونه دیگه اینکه شهرداری از جیب مردم هزینه کرده پیاده رو همون مکان مذکور را موزائیک کرده و مسیری را هم برای عبور ولیچر قرار داره حالا شرکت گاز کار خودش را کرده ببینید نظارت شهرداری را !!! ءدل ما که به درد میاد از جیب مردم میزنن ولی یه شرکتی غریبه میاد داغون میکنه واحد عمران بی در و پیکر شهرداری هم یادش نمیاد , خدا هدایتتون کنه که اینقدر بی تفاوت هستید . حالا هی یادمان شهدا برگزار کنید و تندیس شهدا بسازید و چفیه بیاندازید ولی راه شهدا … . یاد اون شهید بخیر که پوتینش را تحویل داد و گفت این مال بیت المال و رفت رو میدون مین

ناشناس پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۷:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه تو جامعه کنونی اونی که پولداره همه کار میتونه بکنه و دهن همه را ببنده

همشهری پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینا به کنار بدتر از اون راننده ماشین هایی که سوبله چوبله پارک میکنند تا میوه ارزون را از دست ندن راهنمایی رانندگیمون هم متاسفانه خوابه ، جایی که باید برخورد کنه نمیکنه

شهاب پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا از ساختمان های نمیه ساز رها شده در خیابان وحشی نمیگویید که بعضی از اربابان شهر نیمه ساز رها کرده و شده پاتوق معتادان و استفاده بعنوان سرویس بهداشتی . ساختمان هایی که بیش از یکسال است نه تمام میشود نه در و پیکری بر آنها نصب میشود مانند زمین جنب پیتزا تپل . ابتدای کوچه شهید رنجبر . زمین های جنب پارکینگ خ وحشی . مثل این است که شهردار و مسئولین مربوطه از این خیابان عبور نمیکنند و یا اینکه کوپن پ عده ای میچربد به همه مردم شهر .

شهاب پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار عزیز و مسئولین مربوطه :
اگر به یه بچه هم یک موتور یا ماشین بدهید میتواند چاله و چوله های خیابان ها را مشخص نماید تا نسبت به رفع آنها اقدام کند نمیدانیم چرا اصلا فکری نمیکنند ترک هایی وسط بعضی خیابانها ایجاد شده که لاستیک موتور در آن فرو رفته و باعث زمین خودرن آنها میشود . ما حاضریم بدون چشم داشتی در کمترین زمان این محل ها را مشخص و معضلات بوجود آمده را گزارش تا رفع شود اگر دست اندرکاران بخواهند.

حامد پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چند شب پیش جلوی کافه نسیم ایستاده بودیم که خانمی برای عبور از عرض خیابان ناگهان در وسط خیابان به زمین خورد و پایش در شیار ایجاد شده گیر افتاد . شخصی برای عبور برق به وسط بلوار خیابان را کنده و با خاک پر کده و با مرور زمان خالی شده . اگر شهرداری مجوزی میدهد بعدش هم نظارتی بکند .

عباس پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ساخت پارک و فضای سبز و … خیلی خوبه ولی با رفع نواقص کوچکی در شهر مشکل عده زیادی حل میشود .

شهاب پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فعلا که هر کار میشود برای غریبه ها شده یک ماه قبل عید کار میشود برای مهمانان نورورزی . بعد کارها رها میشود دوباره برج 5 شروع میشود برای جشنواره تابستانی و دوباره رها میشود تا عید نوروز

علی پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بلوار امام خمینی چند وقتی کنار خیابون مثل جوب بریده شده نه می آیند تمام کنند نه پر میکنند معلوم نی چی توی سرشون می گذرد

رضا جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهردار
درانتهای خیابان شهید تفکری واقعا آسفالت نامناسب دارد آیا حالا دیگه نمی خواهید فکری بحالش کنید

علی جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۷:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هنر شهردار برگزاری جشنواره هست که توچشم مردم است دوبار سمپوزیوم مجسمه شنی راداریم .دراین چهارسال بالغ بر یکصدو پنجاه میلیارد تومان درشهر هزینه شده است….‌‌

سلام جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معلوم میشه مردم خیلی گله مند هستند .اولویت ها در شهر بها داده شود

بی طرف جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار عزیز فقط پارک آبشار براش مهمه اونای دیگه برن به فنا

رضا شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیابان شهدا مدت زیادی است قسمت اولش دوبانده نشده است .اسفالت هایش فرسوده شده .مثل شهر جنگ زده ها شده است .هر روز وعده میدهند .امروز وفردا. دیگر کی میخواهید تکمیل کنید .

محمد شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین به سوالات مردم جواب دهند.