شهدا اسناد اصیل انقلاب هستند/ با حفظ ایمان و اعتقاد در جامعه دست های مرموز دشمنان کوتاه می شود

دسته: عمومی , فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ تیر ۱۳۹۶

IMG_20170702_091308

یادواره شهدای ترور و گرامیداشت یاد شهید آیت الله بهشتی وشهید محراب آیت الله صدوقی با حضورآیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد،امام جمعه و فرمانداربافق ، جمعی از مسئولان واقشار مختلف مردم در بیت الرضا(ع) این شهرستان برگزار شد.

IMG_20170702_091310

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان در این آئین گفت:شهیدآیت الله دکتر بهشتی به تنهایی یک ملت است و شهید محراب آیت الله صدوقی یار وحامی صدیق امام امت و موردتجلیل و تکریم مقام معظم رهبری است.

IMG_20170702_091307

آیت الله عباسعلی سلیمانی افزود:امروز نظام ما نسبت به تمام شهدا احساس مسؤلیت می کند وحفظ جایگاه شهدا یعنی حفظ صراط مستقیم که این مجلس نمونه از حفظ جایگاه شهدا است .

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان به تشریح شخصیت شهید بهشتی و شهید صدوقی پرداخت و اظهار کرد:این دو شهید،پیشتازان عرصه شهادت روحانیت هستند و همیشه باید به عنوان الگوی برتر در جامعه مطرح شوند.

سلیمانی با اشاره به اینکه برخی دست های مرموز سعی بر فراموشی یاد شهدا دارند بیان کرد:این گونه از مجالس یعنی شهدا را در صراط مستقیم خط امام و رهبری قرار دادن واز وجود این بزرگواران تجلیل بهینه به عمل آوردن است که اسناد اصیل انقلاب محسوب می شوند.
وی به هفته قوه قضائیه و ارزش های شهید بهشتی اشاره و تصریح کرد:قوه قضائیه تبلور فکر شهید بهشتی و خدمات بی نظیر این عالم ربانی در تدوین قوانین قضائی برای این کشور می باشد.

نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شهید بهشتی از جبهه های گوناگون مورد هدف بوده است عنوان کرد:امروز خط بنی صدرها،منافقین و سازشگران در جامعه ما منفور ترین جریان است و راه افرادی مانند بهشتی راهنما و قطب نمای نظام ما می باشد.

سلیمانی به نابودی داعش و قرارگرفتن در آستانه آزادی کامل موصل اشاره و خاطرنشان کرد:با سرمایه گذاری های کلان توسط استکبارجهانی و دولت های مزدور طی مدت کوتاهی برای داعش به نتیجه نرسیدند و جریان آنها باطل است که اکنون داعش در عراق درحال نابودی و باطل محو شدنی است.

وی بیان داشت:قدرت نظام ما به حدی است که یک حرکت کور دشمن در مجلس شورای اسلامی و حرم امام راحل باعث شد تا موشک ها به مقر فرماندهی آنها شلیک و تومار زندگیشان را در هم بپیچد.

امام جمعه زاهدان گفت:هرکجا که قدرت های باطل و استکبارگر جولان دارد جمهوری اسلامی ایران در آنجابه نبرد و مبارزه خواهد پرداخت و تا شیطان و استکبار وجود دارد مبارزه و جنگ هم می باشد.

سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود به خلاصه شدن 2مورد از فعالیت های زندگی بشر در قران کریم اشاره و بیان کرد:جریان کفرمدار برای کفار و جریان ایمان مدار برای مومنان از این موارد می باشد.

وی افزود:به حکمت الهی تمامی فعالیت و اعمال کفار محو و باطل می شود و جریان ایمان مدار که از سوی مومنان در تاریخ بشریت همیشه می درخشد جریانی پایدار،سربلند و در عرصه زندگی محسوس است.
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگی های شهرستان بافق اشاره و تصریح کرد:بافق شهر شهدا و آزادگان،شهری معنوی،مذهبی،دارای وحدت و صمیمیت و شهر مردان رهرو در مسیر انقلاب که دربخشی با محوریت امام جمعه و با بصیرت و آگاهی مردم در خط ولایت گام برمی دارد.

سلیمانی عنوان کرد:بافق در دل کویر یک قطعه زیبایی از بهشت کرامت،وحدت،انقلاب و دلدادگی به رهبری نظام است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام وادب خدمت همه حضار .ولی خدایش حرف جدیدی نداشت.تکرار مکررات بود .جالب اینکه حرفی نبود که معتدل و اصلاح طلب و اصول گرا و عیرهم بدشان بیاد داروی درد همه بود .ولی حیف که شام ندادند اعتراض دارم .!!!