توقیف ۵۴ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در نیمه اول تیرماه در بافق

دسته: اجتماعی , عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۱۳ تیر ۱۳۹۶

ماموران راهور شهرستان بافق در اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف در نیمه اول تیرماه تعداد ۵۴ دستگاه وسیله نقلیه متخلف را اعم از خودرو و موتورسیکلت توقیف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد کمالی” فرمانده انتظامی شهرستان بافق در این خصوص گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق با رانندگان متخلف برخورد و وسیله نقلیه آن ها را متوقف کردند.

سرهنگ کمالی تصریح کرد: در این راستا ماموران راهور شهرستان بافق در نیمه اول تیرماه تعداد ۴۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۴ دستگاه خودرو را که راکبان آن ها ضمن عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تخلفاتی از جمله: سبقت غیرمجاز، رانندگی بدون گواهینامه، پلاک مخدوش، حرکت در خلاف جهت و فاقد مدارک و غیره را انجام داده بودند توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق تصریح کرد: یکی از راه های نظم بخشیدن به عبور و مرور و جلوگیری از تضییع حقوق و کاهش حوادث رانندگی، برخورد مناسب و اصولی با رانندگان متخلف مطابق با قوانین و مقررات وضع شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب سرهنگ کمای ضمن عرض خسته نباشید با توجه به اقتدار نیروی انتظامی در همه عرصه ها لازم است تاکلیه پرسنل تحت امر با وضعیتی آراسته انجام وظیفه نمایند لذا حضرت عالی در تمام مصاحبات خود با لباس فرم فاقد رنگ استاندارد نیرو واتیکت لباستان نیز پاک شده از یک فرمانده نظامی بیش از این انتظار می رود.