امام جمعه بافق در جمع زائرام پیاده امام رضا (ع):حرکت کاروان پیاده در حساب خدا ضبط و ثبت می شود/استقبال و پذیرایی از کاروان زائران پیاده اقدامی خداپسندانه است

دسته: اجتماعی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۴ تیر ۱۳۹۶
حرکت کاروان پیاده در حساب خدا ضبط و ثبت می شود/استقبال و پذیرایی از کاروان زائران پیاده اقدامی خداپسندانه است

حجت الاسلام حاج سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق ، زاده رحمانی فرماندار و فتاحی بخشدار مرکزی بافق شب گذشته در جمع زائران ، کاروان پیاده امام رضا (ع) شهرستان بافق در روستای کریم آباد بهاباد با استقبال زائران پیاده حضور یافتند.

IMG_20170705_093939

IMG_20170705_093941

IMG_20170705_093937

حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی در جمع زائران پیاده امام رضا (ع) و اهالی روستای کریم آباد بهاباد گفت:توفیقی نصیمان شد که جمع کاروان پیاده بافق و مردم زحمتکش روستای کریم اباد باشیم.

IMG_20170705_093925

مردمانی که از کاروان پیاده امام رضا(ع) استقبال و پذیرایی می کنند حرکات آنها در نامه اعمالشان ثبت و ضبط می شود.

IMG_20170705_093935

وی افزود:اعمال ثبت شده در فردای قیامت به حساب انسان می آید.
امام جمعه بافق در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برخی کار و تلاش هایی که انسان در زندگی انجام می دهد برای خداست و برخی برای خودش می باشد تصریح کرد:آنچه که برای انسان باقی می ماند و جاودان است کارهایی است که در زندگی خود برای خدا می کند.

سلیمانی با اشاره به اینکه انسان در زندگی خویش گهگاهی دچار لغزش می شود می شود اما کارهای نیک و خداپسندانه ای نیز انجام می دهد خاطرنشان کرد:آنچه در حساب خدا ثبت می شود رفتارهای عبادت گونه ای است که انسان در زندگی انجام داده است.
وی عنوان کرد:کارهای خدایی ثبت می شود و در قیامت جواب می دهد اما کارهای دنیایی هیچ ماندگاری و اثری در روز قیامت برای نجات انسان ندارد.

سلیمانی افزود: ۱۷۰نفر از زائران پیاده در این هوای گرم و سوزان مسیر مشهد را طی و شرایط سخت را تحمل می کنند که قطعا در حساب خدا ضبط و ثبت می شود.

امام جمعه بافق در پایان از زحمات مردم این روستای شهید پرور و مردمان پرتلاشش جهت آماده کردن زمینه ای برای کاروان پیاده امام رضا(ع)شهرستان بافق و خدمات حجت الاسلام طباطبائی که مدیریت این کاروان و زائرانی که مسیر خواسته ائمه اطهار گام برمی دارند تشکر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۴
برچسب ها: