رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق :جلسه تخصصی هیات کوهنوردی شهرستان بافق برگزار شد

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۴ تیر ۱۳۹۶
جلسه تخصصی هیات کوهنوردی شهرستان بافق برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در این جلسه لزوم راه اندازی رشته صخره نوردی و معرفی کمیته های هیات را از مهمترین اهداف برای ایجاد بسترهای رشد و توسعه ورزش کوهنوردی عنوان نمود .

رئیس اداره ورزش و جوانان بافق در جلسه هیات کوهنوردی شهرستان با بیان اینکه همسو کردن مردم به ورزش های همگانی به خصوص پیاده روی و کوهنوردی های عمومی که به صورت گروهی توسط علاقمندان به ورزش در روزهای تعطیل در ارتفاعات و کوههای اطراف صورت می گیرد رسالتی بس ارزشمند است که تأثیرات مهمی در سلامت جسمی و روحی آحاد مختلف جامعه دارد از مسئولین هیات کوهنوردی خواست تا با تلاش بیشتر به برگزاری دوره های آموزشی صخره نوردی و سنگ نوردی بپردازند .

رضا نارگانی در ادامه بیان داشت : با توجه به وجود زیرساختهای مناسب صخره نوردی در سالن تختی بافق هیات کوهنوردی باید با اعزام علاقمندان به صخره نوردی در دوره مربیگری پیشرفته شرایط مناسبی را جهت پرورش و رشد این رشته ورزشی در بین علاقمندان ایجاد نمایند .

در ابتدای این جلسه خواجه ای رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان به ارائه عملکرد و برنامه های هیأت پرداخت و سپس نظرات، پیشنهادات و انتقادات شرکت کنندگان در خصوص بخش های مختلف عملکرد هیات از حیث نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گرفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۹
برچسب ها: