تلنگر!!

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۰

جالب ترین و عجیب ترین جاذبه گردشگری شهرستان بافق
باهمت و مساعدت مسؤلین مربوطه و پس از تلاشهای شبانه روزی و با استفاده از دقیق ترین ابزار اندازه گیری بالاخره وسط یک کوچه 4 متری محاسبه گردید وبا احداث یک دیوار عریض و طویل موفق به خلق این اثرشگفت انگیز شدند.حال در کجای طرح جامع شهرستان کوچه 2 متری پیش بینی شده است بنده در مقامی نیستم که پاسخ بدهم.این سؤال را از خالقین اثر مذکور بپرسید.
اما تنها مشکل این جاذبه زیبا مسئله تردد می باشد،که ستون تلخند و لبخند پیشنهاد می کند طرح زوج و فرد را برای این کوچه بن بست پیاده کنید ،به این صورت که روزهای زوج جهت ورود وسایط نقلیه و روزهای فرد برای خروج در نظر گرفته شود.
امیدوارم مسئولین  مرتبط با این موضوع بتوانند با حفظ این اثر جذاب و دیدنی گردشگران زیادی را ازداخل و خارج جذب کرده و منبع درآمدی برای شهرستان  باشد.دیدن این اثر بی نظیر خالی از لطف نیست تا تماشای این شاهکار قرن رایگان است بشتابید!!
بلوار انقلاب قبل از فرعی12

محمود ملاحیدری


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
شوخ طبع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۶:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام حاجی محمود.
عزیز من بافق ما با این مسئولین زحمتکشی که داره ؛از این جاذبه های گردشگری زیاد داره.ولی تا حالا کسی اونا را به ثبت نرسونده!!!؟؟؟؟؟

تنها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به خدا به داد ما جوانها برسیدشهرداری و نظام مهندسی بافق چه پول هنگفتی از مردم میگیرندبا این تبصره وقانون بی عدالتی من بیکار با حقوق بیمه بیکاری وجوانهای بد بختر از من باید چکار کنند بی عدالتی —–