اعلام آخرین مهلت ارسال مقاله به کنگره ملی غلامرضا فقیه خراسانی در یزد

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۶

اعلام آخرین مهلت ارسال مقاله به کنگره ملی غلامرضا فقیه خراسانی در یزد

کنگره ملی غلامرضا فقیه خراسانی شهریور امسال در سه محور اصلی شامل:

زندگی و شخصیت، اندیشه های قرآنی و حدیثی و اندیشه های دینی و اجتماعی مرحوم حاج شیخ و ١۵ موضوع زیرمجموعه محورهای اصلی برگزار می شود.

محورهای فراخوان مقاله زیرمجموعه محورهای اصلی شامل ‘سیره علمی و عملی’، ‘حاج شیخ در نگاه بزرگان، اساتید و صاحب نظران’، اساتید حاج شیخ و تاثیر اساتید بر ایشان، حاج شیخ و خودسازی و تهذیب، حاج شیخ و عشق به نماز و اقامه جماعت، حاج شیخ و زهد و پارسایی و ساده زیستی، اخلاص در سیره عملی حاج شیخ، حاج شیخ رسیدگی و اهتمام به امور مردم و مناطق محروم، حاج شیخ و تکلیف مداری و حاج شیخ و عشق و علاقه به اهل بیت عصمت و طهارت است.
دیدگاه قرآنی، تفسیری و حدیثی حاج شیخ و مستندات قرآنی، حدیثی در تبلیغ و منبر حاج شیخ، تاثیر اندیشه های دینی و اجتماعی حاج شیخ بر مردم، تاثیر الگوی عملی حاج شیخ بر مردم و سیره تبلیغی حاج شیخ از دیگر محورهای فرخوان مقاله به این کنگره اعلام شده است.
از همه پژوهشگران و فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی برای ارایه مقاله به کنگره بزرگداشت زنده یاد حاج شیخ غلامرضا فقیه خراسانی دعوت به عمل آمده است.

حداقل تعداد صفحات هرمقاله ١۵ و حداکثر٣٠ صفحه A۴ است.

علاقه مندان می توانند مقاله های خود را تا پایان تیرماه از طریق وب سایت www.hajsheykhgholamreza.ir  به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها: