درخشش غرفه حصیر و بوریای بافق در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری , میراث فرهنگی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ تیر ۱۳۹۶

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد از استقبال مسئولان استان آذربایجان شرقی و همچنین استقبال گسترده بازدیدکنندگان از غرفه حصیر و بوریای شهرستان بافق یزد در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و فرش دستبافت تبریز خبر داد.

e42d0b73-01ab-4ac4-a571-e9ad778ce170

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، “محمد رضا دهقان مهرجردی” ضمن اعلام این خبر گفت: پس از درخشش هنرمندان صنایع دستی شهرستان بافق در رشته حصیر در دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان یزد، با پیگیری های سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان بافق و با حمایت و هماهنگی این معاونت و همچنین با پشتیبانی کمپ کویری گردشگردی کاراکال (شهید برزگری صادق آباد) و هتل علمدار این شهرستان، غرفه ای در نمایشگاه تبریز به حصیر و بوریای بافق اختصاص داده شد.

۹b49987f-8ef4-46f5-9f93-49d8af5af853

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی با اشاره به اینکه مسئولان استان، نمایندگان مجلس و نمایندگانی از کشور چین وترکیه از غرفه حصیر بافق بازدید کردند، اظهار داشت: غرفه حصیر و صنایع دستی شهرستان بافق توانست در هفتمین نمایشگاه بزرگ فرش دستباف و صنایع دستی تبریز که در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی این شهرستان برگزار شد خوش بدرخشد.

۷bf8fccf-5616-484f-b309-d33979ec3f38

گفتنی است: هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و فرش دستبافت تبریز از بیستم لغایت بیست و چهارم تیرماه با حضور ۲۹ استان از سراسر کشور در سالن امیر کبیر در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار شد.

۱۰۳۷b226-b856-4185-ac5e-6246cdf69dfc


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
آیدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۳:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من در سفری که به این شهر توسط تور تبریز
داشتم این آنمایشگاه رو از نزدیک دیدم واقعا عالی بود. در این نمایشگاه که از اکثر شهرها شرکت کننده داشت غرفه محصولات و صنایع دستی شهرستان بافق بیشتر مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.