مدیر کل سازمان تبلیغات استان یزد بیان کرد :پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی ساختمان اداری سازمان تبلیغات اسلامی بافق

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲ مرداد ۱۳۹۶
پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی ساختمان اداری سازمان تبلیغات اسلامی بافق

حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در حاشیه نشست خود با فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان از پیشرفت فیزیکی 45درصدی ساختمان اداری سازمان تبلیغات اسلامی بافق خبر داد و گفت:متولی این طرح اداره راه و شهرسازی می باشد و از منابع استانی تامین شده است که بخشی از کارها جهت تکمیل این طرح صورت گرفته است.

حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در حاشیه نشست خود با فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان از پیشرفت فیزیکی ۴۵درصدی ساختمان اداری سازمان تبلیغات اسلامی بافق خبر داد و گفت:متولی این طرح اداره راه و شهرسازی می باشد و از منابع استانی تامین شده است که بخشی از کارها جهت تکمیل این طرح صورت گرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ۲دبیرستان علوم و معارف صدرا در بافق اشاره و تصریح کرد:هدف تقویت این دومرکز آموزشی می باشد که اقدامات لازم در خصوص دبیرستان دخترانه علوم و معارف صدرا این شهرستان فراهم شده است.

مدیر کل سازمان تبلیغات استان یزد خاطر نشان کرد:با برنامه ریزی و صحبت های صورت گرفته با فرماندار بافق دبیرستان پسرانه علوم و معارف صدرا در این شهرستان احداث می شود.

حسینی کوهستانی به مباحث مطرح شده در این نشست در خصوص موضوعات فرهنگی اشاره و عنوان کرد:فعالیت و برنامه های فرهنگی تمامی مدیران اجرایی در این خصوص باید منعقد شود که این فعالیت ها توسعه پیدا کنند.

وی به کاروان پیاده امام رضا(ع) که درطول بیش از ۴۰روز مسیری را با پای پیاده طی میکنند اشاره کرد و گفت:این اقدام نشان دهنده یک کار مهم فرهنگی در حال اجرا می باشد.

مدیر کل سازمان تبلیغات استان یزدبیان کرد:در مجموع شهرستان بافق در طول سال باتوجه به برنامه های درحال انجام،در مناسبت های ملی و مذهبی از رونق خوبی برخوردار می باشد.

حسینی کوهستانی بیان داشت:این شهرستان بهترین برنامه را با دعوت سخنرانان کشوری در استان و شهرستان اجرا می کند.

خبرنگار: پریسا رجبی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۶
برچسب ها: