زائر سرای فرهنگیان را نماینده شخصا پیگیری کند

دسته: نماینده مردم بافق در مجلس
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
زائر سرای فرهنگیان را نماینده شخصا پیگیری کند

دومین جلسه کارگروه پیگیری مطالبات فرهنگیان درروز سه شنبه دهم مرداد ماه در دفتر نماینده برگزار گردید.

IMG_20170802_080754

دومین جلسه کارگروه پیگیری مطالبات فرهنگیان درروز سه شنبه دهم مرداد ماه در دفتر نماینده برگزار گردید.

IMG_20170802_080802

درابتدای جلسه حسین ارجمند به فعالیت های انجام شده توسط کار گروه پرداخت وعنوان کرد که از زمان تشکیل کار گروه ؛جلساتی با رییس آموزش وپرورش ،فرماندار ورییس اداره تعاون،برگزار گردیده است که مهم ترین موضوع در این جلسات،بحث تخصیص زمین به فرهنگیان واحیای تعاونی مسکن وتاسیس شرکت تعاونی چند منظوره بوده است .

وی در مورد تامین زمین عنوان کرد که دو راهکار وجود دارد.اولین راه این است که تفاهم نامه ای بین وزارت خانه های آموزش وپرورش وراه و شهر سازی منعقد شود که پروسه ای زمان بر و طولانی مدت است یا این که نماینده محترم با مدیرکل آموزش وپرورش استان ومدیر کل راه و شهرسازی استان رایزنی کنندونتیجه را به کارگروه اعلام کنند.

لازم به ذکر است که دفتر نماینده محترم،درخواستی را برای نقصان محمدی مدیر کل راه وشهر سازی استان ارسال نموده است و در مورد واگذاری زمین به فرهنگیان،خواستار نظر آن مدیریت شده است.
حسین ارجمنددرمورد احیای تعاونی مسکن عنوان کرد؛ درجلسه ای که کارگروه با دشت آبادی؛ رییس اداره تعاون داشته است،دو راهکار برای احیای تعاونی مسکن پیشنهاد شده است.

۱-تعاونی مسکن فعلی منحل شود و دوباره تعاونی مسکن جدید تشکیل شود و هیئت مدیره آن انتخاب وعضو گیری صورت پذیردچون اداره آموزش وپرورش نمی تواند همزمان دوتعاونی مسکن داشته باشد.

۲-اعضای هیئت مدیره فعلی؛درخواست تمدید کنند وبعد از تمدید،عضوگیری وهیئت مدیره جدید انتخاب شود.

در این جلسه ، مسائل و مباحث مربوط به زائر سرای فرهنگیان شهر ستان بافق،مطرح گردید ودر مورد آن بحث وتبادل نظر صورت پذیرفت که در نهایت مصوب شد نماینده محترم مستیقما این موضوع را پیگیری کنند واز رییس آموزش وپرورش بافق، بخواهند که این مساله را با جدیت پیگیری کنند و آقایان عباس ابراهیمی وغلامرضا حیدری،مسئول پیگیری زائر سرا شدند.

هم چنین درخواست های همکاران که به کار گروه ارسال شده بود ، مانند تغییر بانک عامل در پرداخت حقوق،مساله بیمه طلایی ومسائل مربوط به معلمان خرید خدمت مطرح گردید.

ومقرر شد درخواستی درمورد مشکلات بیمه طلایی وراهکاری برای حل آن،توسط کارگروه،تنظیم وبه امضای تعدادی از فرهنگیان برسد وبرای پیگیری به دفتر نماینده ارسال شود.

درپایان،اعضای کارگروه؛ از مرکز حمایت کودکان بدسرپرست با نام«مرکز مودت» بازدید و از زحمات آقای دهقانزاده،تقدیر وتشکر کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ماشالله به فرهنگیان فعال و دوست داشتنی مخصوصا دکتر ارجمند