فرماندار بافق :بافق در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد

دسته: اجتماعی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
بافق در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد

فرماندار بافق گفت: تحرك خوبي در شهرستان ايجاد شده و برای اجرایی شدن طرح های شهرستان ۸۲۰ میلیارد تومان اعنبار توسط بخش هاي مختلف در نظر گرفته شده است.

فرماندار بافق گفت: تحرک خوبی در شهرستان ایجاد شده و برای اجرایی شدن طرح های شهرستان ۸۲۰ میلیارد تومان اعتبار توسط بخش های مختلف در نظر گرفته شده است.

محمد زاده رحمانی در چهاردهمین جلسه کارگروه پیگیری مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی اظهار ضمن تشکر از زحمات اعضای شورای اسلامی اظهار داشت: پیشبرد اهداف شهر در گرو پویا بودن کارگروه است.

وی یادآور شد علیرغم اینکه هر کدام از مسئولین وظایف ذاتی خود را انجام می دهند ولی وجود کارگروه، جلسه و صورتجلسه موجب تشویق و ترغیب در پیگیری فعالیت ها می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیشرفت قابل توجه عملیات زیرسازی جاده یزد – بافق عنوان کرد: نقطه اتصال مشخص و از هر دو طرف جاده ۶ کیلومتر آسفالت شروع خواهد شد.

زاده رحمانی با بیان اینکه عادت ندارم در انجام کارها تاریخ مشخص و وعده وعید دهم یادآور شد: تحرک پروژه های عمرانی در جای جای شهرستان ملموس است.

فرماندار بافق همچنین با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در رابطه با راه اندازی فرودگاه شهرستان بیان کرد: این موضوع در جلسه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با رییس سازمان هواپیمایی کشور مطرح و متعاقبا ما پیگیری های لازم را شروع کرده ایم.

وی گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی به منظور تامین زیر ساخت این فرودگاه ۱ میلیارد تومان تخصیص می دهد و مطالعات پروژه آغاز شده است البته باید در نظر داشت که فرودگاه پروژه زمانبری است.

زاده رحمانی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت طرح گندله اظهار داشت: امیدواریم روز بروز شاهد روند توسعه طرح های صنایع جوار معدنی در شهرستان باشیم.

وی همچنین از پیگیری مشکلات کارگران معدن کوشک خبر داد و افزود: در بازدید از این معدن متوجه خواسته های بحق کارگران شدیم.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان با بیان اینکه مدیر معدن کوشک فکر می کرد در رابطه با کوتاهی های انجام شده برخوردی صورت نمی گیرد عنوان کرد: پس از مطرح شدن مشکلات در کمیسیون کارگری بخشی از معدن تعطیل شد.

فرماندار بافق افزود: کارهایی از جمله تشکیل شورای کارگری، اجرایی شدن طرح طبقه بندی و ایمن سازی معدن نیز انجام یا در حال انجام است.

وی همچنین با اشاره به اینکه در مجموع شهرستان در مسیر توسعه واقع شده است متذکر شد: مثلا در هفته های گذشته مجتمع روستای گزستان با اعتبار ۳ میلیارد و پانصد میلیون تومان وارد مدار شد، تامین آب شرب روستای اکبر آباد صورت گرفت، شهرک مسکونی راه آهن گازدار شد و آسفالت بین مزارع تعدادی از چاه های کشاورزی به سرانجام رسید.

فرماندار با اشاره به تامین قیر جاده بافق – نوق گفت: ۹ کیلومتر دیگر این محور نیز در آینده نزدیک آسفالت و زیر بار ترافیکی خواهد رفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۸
برچسب ها: