فرماندار بافق:تعریض جاده بافق-قطرم شادکام بزودی

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
تعریض جاده بافق-قطرم شادکام بزودی

همزمان با هفدهم مرداد ماه، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی ،از اصحاب رسانه بافق در بوم گردی روستای شادکام این شهرستان تجلیل شد.

همزمان با هفدهم مرداد ماه، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی ،از اصحاب رسانه بافق در بوم گردی روستای شادکام این شهرستان تجلیل شد.

فرماندار بافق در حاشیه این آیین از تعریض جاده بافق-قطرم و شادکام در یکماه جاری خبرداد و گفت:این اقدام اعتباری بالغ بر ۲۷۰میلیون تومان در بر دارد.

محمد زاده رحمانی افزود: تعریض پل ها بر عهده فرمانداری و شهرستان و روکش آن بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشد.

وی تصریح کرد:این اقدام در یکماه آینده آغاز می شود و ادامه کار به پیمانکار بستگی دارد.

فرماندار بافق خاطر نشان کرد:نظارت بر این اقدام بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده است.

زاده رحمانی در بخش دیگر از سخنان خود به عوارض باقی مانده از سیل اخیر روستای شادکام اشاره وعنوان کرد:طی چند روزآینده ماشین آلات تامین تا معابری که برای انتقال آب دچار گرفتگی شده رفع شود.

خبرنگار: پریسا رجبی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی . این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت ودرود بی پایان به فرماندار محبوب شهرمان جناب آقای مهندس زاده رحمانی که با همت وپشتکار وتوجه به اولویتها بویژه تعریض جاده قطرم وشادکام که از آرزوهای دیرینه مردم ساکن در این خطه کویری بوده است باعث خوشحالی همه مردم بافق شد درود ودست مریزاد مرد عمل وخستگی ناپذیر .. مرحبا