رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت:درخشش تیم دادرس هلال احمر بافق در مرحله استانی

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
درخشش تیم دادرس هلال احمر بافق در مرحله استانی

رئیس جمعیت هلال احمر بافق از درخشش تیم دادرس این شهرستان در پنجمین دوره المپیاد آماده استانی خبر داد و گفت:تیم دادرس(دانش آموز آماده در روزهای سخت )این شهرستان در مرحله استانی المپیاد آماده،مقام اول را از آن خود کرد.

رئیس جمعیت هلال احمربافق از درخشش تیم دادرس این شهرستان در پنجمین دوره المپیاد آماده استانی خبر داد و گفت:تیم دادرس(دانش آموز آماده در روزهای سخت )این شهرستان در مرحله استانی المپیاد آماده،مقام اول را از آن خود کرد.

جعفر حسن پور تصریح کرد:در رقابتهای تیم های برتر شهرستان های استان که روز ۱۷ مرداد برگزار شد تیم ۱۴ نفره دادرس بافق از دبیرستان نمونه اندیشه موفق شد در یک روز دشوار در هشت ایتم امدادی بالاترین امتیازات را کسب نموده و به مقام اول استانی دست یابد.

وی بیان کرد:این تیم به عنوان نماینده استان یزد در مرحله کشوری المپیاد حضور پیدا می کند.

رئیس جمعیت هلال احمر بافق بیان داشت:دانش آموزان آموزش دیده در تیمهایی ۱۴ نفره سازماندهی شده و در مرحله درون مدرسه ای و شهرستانی المپیاد شرکت می کنند که تیم برتر شهرستان به عنوان نماینده به مرحله استانی المپیاد راه پیدا میکند.

وی با بیان اینکه در طول سال تحصیلی ۹۵-۹۶طرح دادرس در هشت دبیرستان شهرستان با همکاری و تعامل آموزش و پرورش شهرستان اجرا شد خاطرنشان کرد: در این طرح دانش آموزان گروه هدف در هشت آیتم امدادی توسط مربیان داوطلب هلال احمر آموزش دیدند.

رئیس جمعیت هلال احمر بافق به تشریح آیتم های امدادی پرداخت و گفت:اسکان اضطراری،احیا قلبی ریوی،ارزیابی و کنترل علائم حیاتی،اطفال حریق،پناهگیری و خروج ایمن،حمل مصدوم،شکستگی و آتل بندی،خونریزی،پانسمان و بانداژ از این آیتم ها می باشند.

وی همچنین اسامی نفرات برتر را به شرح ذیل عنوان کرد: رضا دهقان،محمد بهنام طالعی ،عبدالرضا ابراهیمی ،امیرحسین تشکری ،محمد بهنام حاجی حسنی ،رضا عرب ،یاسین فتاحی ،احمد رضا ملک احمدی ،یاسین قاسمیانی ،احمد رضا ایزدیان ،امید جعفری دخت ،محمد حسین درویشی ، سعید رنجبر ،ابوالفضل فتوحی

وی با اشاره به اینکه مربی آماده سازی تیم نجاتگر یکم رضا زلفی بوده است تصریح کرد:مربیان معین تیم امدادگر یکم سعید خیر اندیش و نجاتگر سوم محمد رضا فتاحی با سرپرستی آقایان مهدی فتاحی و حسین قانعی اعضای این تیم افتخار آفرین می باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از زحمات فرماندار بافق گفت: بازدید فرماندار بافق از تمرینات آماده سازی تیم قبل از المپیاد موجب دلگرمی و روحیه مضاعف تیم شد که البته نشان از توجه ویژه وی به مباحث آموزشهای امداد و نجات است.

حسن پور همچنین از همکاری صمیمانه و تعامل ارزشمند مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و کارشناسان حوزه تربیت بدنی و سلامت ، همچنین مدیران، مربیان و دانش آموزان مدارس مجری طرح دادرس شهرستان بویژه مدیریت نمونه اندیشه و مربی این دبیرستان ،همکاران و مربیان گرانقدر داوطلب هلال احمر صمیمانه قدردانی کرد.

خبرنگار: پریسا رجبی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
اميرحسين این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداقوت به تیم دادرس شهرستان بافق که افتخار این شهر هستن و خداقوت به آقای رضا زلفی نجاتگر و مربی خوب این تیم

امید جعفری دخت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۵:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

روز خیلی سختی بود برامون دعا کنید تا در مسابقات کشوری مقام بیاریم