۵۰درصد کسری بودجه شهرداری بافق در ابتدای سال جاری

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۶

شهردار بافق در آیین  تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد به ارائه گزارش بخشی از عملکرد و درآمد شهرداری بافق در طی سال های اخیر پرداخت.
سیدعلی نوروز زاده بابیان اینکه تمامی درآمدهای شهرداری در چارچوب قوانین صرف می شود تصریح کرد:ماهیانه حدود ۱۸۰میلیون تومان،نیم درصد کل درآمدهای این ارگان به کتابخانه های این شهرستان داده می شود.
وی در خصوص ۲درصد پرداختی عوارض سنگ آهن طی ۵سال اخیربه شهرداری بافق گفت:بیش از ۳۷۷میلیارد ریال طی ۵سال اخیر به این نهاد پرداخت شده است.
شهردار بافق به تشریح این درآمد پرداختی در ۵سال اخیر پرداخت و افزود:در سال ۹۱حدود ۶میلیارد ریال،سال ۹۲بیش از ۸میلیاردریال،سال ۹۳بیش از ۳میلیارد ریال،سال ۹۴بیش از ۷میلیارد ریال و سال ۹۵بیش از ۱۱میلیارد به این نهاد ازطریق ۲درصد عوارض سنگ آهن پرداخت شده است.
نوروز زاده همچنین به سایر درآمدهای شهرداری بافق طی ۵سال اخیر اشاره و عنوان کرد:سایر درآمدهای این نهاد در سال های۹۱بیش از ۱میلیارد ریال، ۹۲بیش از ۲میلیارد ریال و ۹۴و ۹۵به ترتیب بیش از ۶و ۱۳میلیارد بوده است.
وی در خصوص کسری بودجه این نهاد در سال جاری بیان کرد:تاکنون این نهاد ۵۰درصد کسری بودجه دارد که این موضوع در اوایل سال طبیعی می باشد.
شهردار بافق تصریح کرد:وقتی ارزش افزوده ها دچار تنش می شوند باید تلاش ها در این راستا افزایش یابد‌.
نوروز زاده با بیان اینکه طی یکسال اخیر شهرداری بافق بیشترین میزان جذب قیر در همه شهرداری های استان داشته است خاطر نشان کرد:آمار آسفالت در سال اخیر بسیار بالا بوده و ۳۴۰هزار مترمربع آسفالت در طی یکسال اخیر به کارگیری شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه طبق قانون، ۴۰درصد بودجه شهرداری باید صرف هزینه های عمومی شود تصریح کرد:در سال گذشته کمتر از بودجه مصوبه در بخش جاری هزینه شده که میتوان گفت ۱۵درصد آن صرف این خصوص شده است.

خبرنگار : پریسا رجبی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی بلوار امام جعفر صادق را اسفالت میکنید و روز بعد برا فاضلاب و روز بعدش برا گاز خراب میکنید باید قیر بالا بره دوم اینکه امسال بافق گاز رسانی شده و این میزان قیر و اسفالت طبیعی است همچنین برای فاضلاب
در اخر هم به عوامل دست اند کار شهرداری خسته نباشید میگم مخصوصا ساختمانی که پدر ملت رو برا ساخت مغازه و حق تشرف و…دارند در میارند
تنها کسانی که واقعا به نظر من دارند زحمت میکشند کارگران هستند.