نمایش خیره کننده نوآموزان مدرسه فوتبال باشگاه سنگ آهن در فستیوال مدارس استان

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
شنبه - ۴ شهریور ۱۳۹۶
نمایش خیره کننده نوآموزان مدرسه فوتبال باشگاه سنگ آهن در فستیوال مدارس استان

احسان توکلی از حضور 4 بازیکن مدرسه فوتبال سنگ آهن در تیم منتخب 12 ساله استان خبر داد.

احسان توکلی از حضور ۴ بازیکن مدرسه فوتبال سنگ آهن در تیم منتخب ۱۲ ساله استان خبر داد.

فستیوال بزرگ مدارس فوتبال استان یزد در رده سنی ده، یازده، دوازده ساله که از دوازده مدرسه فوتبال استان یزد حضور داشتند در ورزشگاه شهید نصیری برگزار شد.

احسان توکلی مدیر آکادمی فوتبال سنگ آهن در گفتگویی کوتاه گفت: دوازده مدرسه با ۴۰۰ نو آموز در مقابل یکدیگر بازیهای جشنواره ای انجام دادند.

وی گفت:جهت آماده سازی یک تیم منتخب برای حضور در فستیوال ملی دوازده ساله های کشور بیشترین تمرکز استعدادیابها برروی رده سنی دوازده ساله بود.

مدیر آکادمی فوتبال سنگ آهن اظهار داشت: مدرسه فوتبال سنگ آهن چندین سال بصورت مدون همراه با استانداردهای بین الملی و زیر نظر مربیان مجرب کشوری و بومی کارآزموده مشغول به فعالیت می باشد.

وی یادآور شد: آکادمی سنگ آهن توانسته باعث شکوفایی استعدادهای چشمگیر در این خطه کویری شود و طی چندین سال گذشته قطب فوتبال پایه را از آن خود کند.

توکلی گفت: آکادمی فوتبال سنگ آهن با ۳۸ بازیکن در این فستیوال حضور پررنگ داشت که توانست با نمایش و عملکرد زیبا نظر استعدادیاب ها و حاضرین در این فستیوال را به سمت خود جذب کند به گونه ای که مورد تعریف و تمجید همگان قرارگرفت.

مدیر آکادمی فوتبال سنگ آهن بیان کرد: در نهایت در دو مرحله صبح و بعد از ظهر، یک تیم ۱۶ نفره دررده سنی ۱۲ سال جهت تمرین در مسابقات فستیول کشوری انتخاب شد که از بین ۱۶ نفرمنتخب ۴ بازیکن از مدرسه فوتبال سنگ آهن انتخاب شدند.

لازم بذکر است در این فستیوال ۷ استعدادیاب نوآموزان مدارس فوتبال زیر نظر داشتند که تنها استعدادیاب رسمی و مورد تایید فدراسیون کشور احسان توکلی مدیر آکادمی سنگ آهن بافق بود.

توکلی در پایان از همکاری و مساعدت مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن ، اعضای هئیت مدیره و کادر فنی و مربیان آکادمی فوتبال تقدیر و تشکر کرد.

لازم بذکر است از باشگاه تازه التاسیس ایرانیان مبارکه نیز یک بازیکن انتخاب شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹۷
برچسب ها: