مسئول عالی انجمن گردشگری ورزشی :آمادگی فعالان بخش های خصوصی خارجی برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری ورزشی کشور

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری , ورزشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۶
آمادگی فعالان بخش های خصوصی خارجی برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری ورزشی کشور

مشاورعالی انجمن گردشگری ورزشی در گردهمایی کشوری مسوولان گردشگری ورزشی استان ها در بافق گفت:شهرستان بافق منطقه ای است که میتوان در حوزه کویرنوردی به عنوان یک برند به آن نگاه کرد.

مشاورعالی انجمن گردشگری ورزشی در گردهمایی کشوری مسوولان گردشگری ورزشی استان ها در بافق گفت:شهرستان بافق منطقه ای است که میتوان در حوزه کویرنوردی به عنوان یک برند به آن نگاه کرد.

سعید بابایی تصریح کرد:این انجمن طبق سیاست های مصوب شده در نظر دارد در تمامی مناطق کشور ، جهت تعیین منتخبان گردشگری ورزشی،مراکزی را مورد تایید قرار دهد.

وی افزود:این اقدام به منظورتوسعه و رونق اقتصادی و معرفی این مناطق به عنوان برند گردشگری ورزشی در سطح ملی و بین المللی است که مورد حمایت انجمن گردشگری ورزشی قرار می گیرند.

مسوول کمیته ارتباطات و امور بین الملل خاطر نشان کرد:در نظر داریم این اقدام بر اساس بافت اقلیمی هر منطقه در ۳۱استان اجرا شود که شهرستان بافق یکی از قطب های مهم ورزشی و گردشگری در کشور محسوب می شود.

بابایی به توافقات به عمل آمده در خصوص امکان همکاری های اجرایی در سطح ملی و بین المللی اشاره و عنوان کرد:طبق این توافق علاوه بر حمایتهای معنوی از سوی انجمن،عقد تفاهم نامه رسمی از سوی موسسه توسعه جهانگردی و گردشگری ورزشی نیزدر این زمینه اجرا می شود.

وی با بیان اینکه اعلام آمادگی فعالان بخش های خصوصی برخی از کشورهای خارجی جهت سرمایه گذاری در خصوص ایجاد مراکزگردشگری ورزشی در دستور کار قرار گرفت بیان کرد:این اقدام با استفاده از تکنولوژی های مدرن در دستور کار بسته های حمایتی انجمن گردشگری ورزشی قرار گرفت.

مشاور عالی انجمن گردشگری ورزشی هدف از اقدامات انجام شده را برندسازی اماکن گردشگری ورزشی در سطح کشور، ملی و بین الملل عنوان و تصریح کرد:دعوت ازسرمایه گذاران خارجی از کشورهای ایتالیا،اتریش،هند،ترکیه و سویس جهت مشارکت در پروژه های گردشگری ورزشی از دیگر اهداف این انجمن است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۹
برچسب ها: