حتما باید پشت بام اذان بی وقت گفت تا به داد مردم برسید

دسته: اجتماعی
۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۶
حتما باید پشت بام اذان بی وقت گفت تا به داد مردم برسید

محمدرضافتاحی برادر شهید محمد جواد فتاحی رزمنده دفاع مقدس گلایه های شدید خود را نسبت به مسوولان شهر به مضمون ذیل ارائه داد.

IMG_20170830_234342

محمدرضافتاحی برادر شهید محمد جواد فتاحی رزمنده دفاع مقدس گلایه های شدید خود را نسبت به مسوولان شهر به مضمون ذیل ارائه داد.

وی با بیان اینکه برادر شهیدم مفقودالاثر بود گفت: بعد از ده سال فقط استخوان او را برایمان آوردند مادر و پدرم از غصه او دق کردند.

فتاحی افزود: هیچ گاه خواسته ای از مسوولان شهر و بنیاد شهید نداشتیم.

برادر شهید فتاحی با اشاره به اینکه فرزندم از ۶/۱۰/۹۵ در کارخانه کاشی تا ۱۲/۲/۹۶ مشغول بکار بود تصریح کرد:مسوولان کارخانه کاشی با تنظیم توافقنامه یکطرفه و بالاجبار از او امضا گرفتند تا از حق خود دیگر دفاع نکند.

وی با اشاره به اینکه به چه کسی شکایت کنم تا حق خود را بازپس گیرم خاطر نشان کرد: با توافق بعمل آمده (توافق اجباری) حق هرگونه شکایت و اعتراض دعوی علیه کارخانه کاشی و مدیران در کلیه مراجع قضایی، اداره کار و… از فرزندم سلب شده است.

وی افزود:بعد از سی سال خدمت معلمی ۵۰ میلیون تومان در سه نوبت به حسابم واریز شد آن را در موسسه کاسپین در شهر گذاشتم و حال..

فتاحی عنوان کرد: یکنفر جواب مردم را در این شهر بدهد حتما باید بی وقت پشت بام اذان بگوییم تا به حق رسیدگی شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دست بالای دست بسیار است

زهرا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای فتاحی.اذان چه عرض کنم حتی اگر نماز بی وقت هم بخوانی قرار نیس کسی به فریاد قشرکارگر و ضعبف برسد

شهاب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ماهم چند نوبتی مراجعه نمودیم کسی جوابگو نیست و میگویند به یزد بروید شاید ۵ میلیون بدهند و قرار است موسسه تا دوماه آینده کلا در بافق جمع شود . در مراجعات کسی جوابگو نیست و میگویند به فرمانداری بروید و آنجا هرچه میخواهید بگویید . مثل اینکه خوردند و یک لیوان آب هم روش .

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    تا زیر مبلغ ۵ میلیون را میدن
    اونم الان یک ماهی هست رفتیم کاسپین شعبه بلوار جمهوری بعد از امامزاده سید جعفر فیش پر کردیم هنوز میگن پولی شارژ نشده که براتون انتقال بدیم ولی مبلغ پاین ها را مثل یک میلیون را ده روزه واریز کردن.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب استاد فتاحی عزیز اینکه موضوع کارخانه کاشی بافق و مبحث کاسپین را باسوز دل بیان کرده اید زخمی کهنه بر دل مردم بافق میباشد ولی اذان هم که بگن تحصن و اعتصاب هم بشود هیچ اثری در دل مسولان شهر نخواهد کرد .خانواده های شهدای عزیز مان یکی یکی از داغ فرزندانشان و حال امروز جامعه بغض درگلو دارند.به قول صباغیان عزیز تا دست داروغه ها را قطع نکنند آش همین آش و کاسه همین کاسه است.

عبدالله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۶:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جنتب اقای فتاحی فکر کنم باید برای احقاق حقمان در کاسپین به زور و راهپیمایی متوسل شویم البته انشاالله امیدواریم فرماندار محترم و kماینده شهرمان فکری برای این اختلاس بکنند .بقول اقای صباغیان باید دست داروغه را قطع کردالبته اگر در جیب اعتدالیون نباشد .