وقتی اخبار کذب نمکی می شود بر زخم دل ما

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - 11 شهریور 1396

در پی درگذشت مرحومه مغفوره سمانه غلامزاده اخبار ، شایعات و حرف و حدیث های مختلفی چه از زبان عموم و چه از طریق رسانه های مختلف بر سر زبان ها افتاده است که متاسفانه در مواردی موجب آزردگی خاطر خانواده آن مرحومه شده است .

طی دو مصاحبه با رئیس بیمارستان بافق دکتر افشاری؛ ایشان ضمن اینکه سعی کرده است بیمارستان را در این جریان ، بی عیب و نقص و کاملا مبری از هرگونه قصوری جلوه دهد ، آن مرحومه را متهم نیز کرده است . درحالی که خانواده آن مرحومه هیچ گونه شکایتی از بیمارستان و کادر آن نداشته اند . در جریان دومین مصاحبه ای که با ایشان صورت گرفته آن مرحومه را متهم به کوتاهی و قصور در جریان بارداری خود نموده و ذکر شده که ایشان در طی بارداری خود ، علائم خطر را جدی نگرفته است . و چند ساعت بعد از بروز سردرد به بیمارستان مراجعه نموده است ؛ همچنین دکتر افشاری ذکر نموده اند که با توجه به مراجعاتی که نامبرده به استان داشته در جریان آموزش های که دیده است نیستیم . لازم است خدمت دکتر افشاری عرض نماییم که در دوران بارداری پزشک متخصص زنان آموزش نمی دهد ؛ این وظیفه مراکز بهداشتی و درمانی است و مرحومه مرتب به مرکز بهداشت مراجعه داشته است ؛ تحت نظر پزشک متخصص بوده و وضعیت ایشان را عادی اعلام نموده اند . ضمنا ایشان در دوران بارداری مشکل خاصی که از آن شاکی باشد نداشته- مگر ممکن است مادری آن هم در دوران بارداری با جان خود و جنین بازی کند –  و از علائم مسمومیت بارداری ( سندروم هلپ) تنها علامتی که داشته سردرد بوده که بلافاصله به بیمارستان مراجعه نموده اند .

در پی انتشار این اخبار ،  خانواده آن مرحومه از تمامی اصحاب رسانه و سایر مردم تقاضا دارد به این قائله خاتمه داده و از تهیه و پخش هرگونه مصاحبه و گزارش ، آن هم در شرایطی که هیچ یک از افراد این خانواده حضور ندارند تا بتوانند دلایل و مستندات خود را در تایید یا تکذیب صحبت های شخص مصاحبه شونده ارائه نمایند پرهیز نموده و اجازه بدهند با غم از دست دادن فرزند عزیز خود کنار آمده و همشهریان بزرگوار همچون همیشه مرهمی باشند بر زخم دل این عزیزان . از جناب دکتر افشاری هم خواهش می کنیم بعد از این به هیچ گونه مصاحبه ای در این زمینه ترتیب اثر ندهند .

بر زخم جگر بس که نمک ریخته ما را

تا پاره ی دل بر سر مژگان نمکین است

طیبه غلام زاده بافقی

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
دلسوخته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 11 شهریور 1396 - 1:39 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت

سحر فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 11 شهریور 1396 - 3:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باید این حادثه را مردم پیگیرباشن تا دیگرهیچ وقت رخ ندهد. نمیشه باجان کسی بازی کرد بعد هم یه بهانه ایی برای کارهای خودشون بیاورند .جان که بازیچه نیست .