خودکشی دسته جمعی در تل آویو + عکس

دسته: اخبار ایران
بدون دیدگاه
شنبه - ۱ مهر ۱۳۹۱

 

هم اندیشی:نيروهاي پليس اسرائيل با سرعت خود را به پل ” ديزنگوف سنتر ” در مركز تل آويو رساندند ؛ زيرا 8 جوان اسرائيلي تهديد كرده بودند كه با پريدن از روي پل خودكشي خواهند كرد.

به گزارش هم اندیشی؛ منابع خبري رژيم اسرائيل اعلام كردند : گروه هاي امداد و نجات نيز به سوي پل ديزنگوف سنتر حركت كردند تا جوانان را از مرگ نجات دهند ولي هنوز انگيزه اين جوانان از خودكشي جمعي معلوم نيست .

مطبوعات اسرائيل تهديد اين هشت جوان به خودكشي جمعي را بخشي از اعتراض هاي عمومي درسرزمين هاي اشغالي  دانسته و اعلام مي كنند كه ده ها معترض اسرائيلي نيز همزمان با تهديد اين جوانان به خودكشي جمعي در مركز تجاري ” ديزنگوف ” و مسيرهاي منتهي به اين مركز تجاري را مسدود كردند .
اين جوانان اسرائيلي چهارشنبه شب بالاي پل رفتند و با صداي بلند اعلام كردند كه خود را از روي پل به پايين پرتاب خواهند كرد و برخي از آنان نيز وسايل شخصي خود را به پايين انداختند كه همين امر باعث جلب توجه رهگذاران و حضور نيروهاي پليس و گروه هاي امداد و نجات در محل شد .
هنگامي كه پليس با آن هشت جوان گفتگو مي كرد ، گروهي ديگر از معترضان اسرائيلي در وسط خيابان روي زمين دراز كشيدند تا مسير را مسدود كنند.
پليس پس از 4 ساعت هشت جوان را بازداشت كرد و تحويل دستگاه قضائي داد تا از آنان غرامت دريافت كند .
خبر ديگر اينكه يك اسرائيلي روز چهارشنبه در خودروي خود نزديك منطقه ” افك ” در شمال اسرائيل خودسوزي كرد كه منجر به مرگش شد .
منابع خبري رژِيم اشغالگر قدس اعلام كردند : گروه هاي امداد و نجات كه در محل خودسوزي حاضر شدند ، اعلام كردند كه فرد متوفي دچار بيماري رواني بود و چند روز پيش خانه اش را ترك كرده بود و پليس به دنبال وي مي گشت.
مرکز توانبخشی روانی رژیم صهیونیستی”عیران” اخیرا در گزارشی اعلام کرد که تنها در کمتر از یک هفته صدها تماس تلفنی از سوی اسرائیلی‌ها مبنی بر تهدید آنها به خودکشی در اعتراض به اوضاع نابسامان اقتصادی دریافت کرده است.
براساس آمار منتشر شده سالانه بیش از 400 نفر در اسرائیل خودکشی می کنند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵
برچسب ها: