کسب رتبه برتر روحانی بافقی به عنوان مبلغ نمونه در استان

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
کسب رتبه برتر روحانی بافقی به عنوان مبلغ نمونه در استان

حجت الاسلام ابراهیم تفکری به عنوان مبلغ نمونه استان در سطح مدارس بافق معرفی شد.

حجت الاسلام ابراهیم تفکری به عنوان مبلغ نمونه استان در سطح مدارس بافق معرفی شد.

معاون تبلیغ حوزه علمیه استان یزد با بیان اینکه دو روحانی در سطح استان یزد به عنوان مبلغ نمونه در مدارس شهرستان ها انتخاب شده اند تصریح کرد:حجت الاسلام ابراهیم تفکری به عنوان مبلغ نمونه استان در سطح مدارس بافق معرفی شده است.

حجت الاسلام محمد محسن حسینی پور به تشریح برخی از سوابق کاری این روحانی پرداخت و گفت:ابراهیم تفکری از سال ۸۹در مدارس بافق به تبلیغ و مشاوره دانش آموزان مشغول بوده است.

وی افزود:اجرای برنامه های فرهنگی،قرآنی،ورزشی ومعرفی چندین دانش آموز برای تحصیل درحوزه علمیه در مقاطع مختلف اکثر مدارس این شهرستان، از اقدامات انجام شده توسط این مبلغ نمونه است.

معاون تبلیغ حوزه علمیه استان یزد با بیان اینکه هر ساله توسط این روحانی در پانزده مدرسه این برنامه ها اجرا می شود خاطر نشان کرد:بیان احکام و بیان مسائل اعتقادی به روش های گوناگون،برگزاری اردوهای درون مدرسه ای بین دانش آموزان،برگزاری مسابقات فوتبال،تنیس و والیبال از دیگر اقدامات انجام شده توسط حجت الاسلام تفکری می باشد.

حسینی پور با اشاره به اینکه این روحانی مبلغ مدرسه امین در شهرستان بوده است بیان کرد:تنها مدرسه امین در بافق دبیرستان شاهد شهید رجایی است که با توجه به نیاز و ضرورت، این روحانی در دیگر مدارس بافق هم حضور پیدا کرده است.

پریسا رجبی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایشاالله که به خاطر عضو شورا بودنش نباشه

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک به این روحانی عزیر

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.بسم الله الرحمن الرحیم.الذین یبلغون رسالات الله ویخشنه ولا یخشون احدا الا الله وکفی بالله حسیبا جناب حجت الاسلام اقای ابراحیم تفکری. کسب رتبه مبلغ نمونه را به جنابعالعی تبریک عرض میکنم.بدون شک خداوندی که مبلغین دینش را وعده پاداش داده است.هرگز خلف وعده نخواهد کرد.امید وارم خداوند به شما توفیق بیشتر در انجام بهتر امر خطیر تبلیغ الهی عنایت بفرماید.رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بافق.علی روحانی

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت به این شیخ افتاده