سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان یزد:شهرداری بافق مسیر توسعه گردشگری را یافته است

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۶ شهریور ۱۳۹۶
شهرداری بافق مسیر توسعه گردشگری را یافته است

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: شهرداری بافق مسیر توسعه گردشگری را یافته و بخوبی در جهت ارتقا آن قدم برداشته است.

IMG_20170907_154418

IMG_20170907_154419

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: شهرداری بافق مسیر توسعه گردشگری را یافته و بخوبی در جهت ارتقا آن قدم برداشته است.

IMG_20170907_154411

محمدرضا نصیری درحاشیه بازدید از دومین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی با بیان اینکه برگزاری جشنواره ها و سمپوزیوم ساخت مجسمه های شنی در راستای جذب گردشگر تاثیرگذار بوده؛ اظهار داشت: مجموعه مردم و مسوولان شهر نیز به این اعتقاد رسیده اند که برگزاری چنین برنامه های می تواند در جهت معرفی شهرستان مثمر ثمر باشد.

IMG_20170907_154413

وی از افزایش ۲۰ درصدی گردشگر خارجی در کل استان خبر داد و افزود: امید می رود با برگزاری جشنواره های مختلف بویژه در اواخر ماههای شهریور، مهر و آبان بافق هم در زمینه جذب گردشگران خارجی بهره بیشتری ببرد.

IMG_20170907_154408

نصیری با اشاره به اینکه برگزاری سمپوزیوم ملی مجسمه های شنی توسط شهرداری بافق در سطح استان کاری بینظیر و چشم گیر است خاطر نشان کرد:این ایده عاملی برای معرفی بافق به کل کشور خواهد بود.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با بیان اینکه شهرستان بافق از دو پتانسیل بسیار خوب و نادر برخوردار است یادآور شد: شهردار بافق می تواند در بحث گردشگری معدن فعالیت خود را آغاز کند بازدید از پیت معدن پتانسیلی است که در هیچ جای استان یزد وجود ندارد.

نصیری همچنین وجود مجموعه تفرجگاه آبشار در کنار ظرفیت هایی از جمله صنایع دستی، کمپ های کویری و روستاهای هدف گردشگری را موقعیت مناسبی برای ماندگاری و جذب گردشگر خارجی عنوان کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پس اداره میراث وگردشگری بافق وظیفش چیه حتما کار عمرانی شهر به عهده او ورودی شهر که چقه وقته خراب کردن هرموقع درست شدشد فعلا بچسبیم به مسابقات مندراوردی جشنواره.
..

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در متن آمده مجموعه مردم و مسئولان شهر به این اعتقاد رسیده اند که این امور جهت شهرستان مثمر ثمر است.چطوری در یک بازدید به این نتیجه رسیده اند که از طرف مردم صحبت و نظر میدن جای سوال است. مردمی که برای چند متر آسفالت کوچه و معابر بارها مراجعه و یا نامه به شهرداری داده ولی هیچ اقدامی نشده.پول بیت المال را صرف این امور میکنند و مسولین استان هم که این سمپوزیومها و پیست و … را میبینند و بودجه راه بافق به یزد را تامین نمیکنند.حقم دارند حتما پیش خودشون میگن بافق اگر نداشت که این کارها را نمیکرد.آقای شهردار اینها پول بیت المال است همون بیت المالی که آسفالت کوچه و روشنایی ندارند.!!!۱