تساوی هندبال سنگ آهن بافق برابر هیئت هندبال کازرون

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
جمعه - 31 شهریور 1396
تساوی هندبال سنگ آهن بافق برابر هیئت هندبال کازرون

از سری مسابقات لیگ برتر هندبال کشور در هفته نخست تیم سنگ آهن بافق در اولین بازی خانگی خود با نتیجه ۲۶ برابر هیئت هندبال کازرون این دیدار را به تساوی کشید.

IMG_20170922_214944

از سری مسابقات لیگ برتر هندبال کشور در هفته نخست تیم سنگ آهن بافق در اولین بازی خانگی خود با نتیجه ۲۶ برابر هیئت هندبال کازرون این دیدار را به تساوی کشید.

تیم هیئت هندبال کازرون در نیمه نخست این بازی امتیازات را به خوبی دشت کرد به طوری که اختلاف امتیاز به عدد ۶ رسید.

IMG_20170922_214955

در این نیمه تیم سنگ آهن بافق نتوانست بازی خوبی را به نمایش بگذارد و برد نیمه اول را به تیم حریف واگذار کرد و به رختکن رفت.

اما در نیمه دوم بازی‌ها تیم سنگ آهن بافق بود که با انسجام بیشتری وارد زمین شد و توانست اختلاف امتیازات را به عدد ۲ برساند.

در این نیمه تیم هیئت هندبال کازرون در مقابل حریف سرسختش حرفی برای گفتن نداشت.

هر دو تیم در نیمه دوم برای گرفتن ۲ امتیاز این بازی تمام تلاش خود را کردند، اما این دیدار به تساوی کشیده شد.

تیم سنگ آهن بافق در نخستین بازی خانگی خود با این تساوی ۱ امتیازی شد و هفته آینده ۶ شهریورماه میزبان تیم نفت و گاز گچساران است.

مربی تیم سنگ آهن بافق در حاشیه این بازی گفت: تیم بدون دو بازیکن اصلی وارد زمین شد، اما توانست بازی خوبی را به نمایش بگذارد.

مهدی منصوریان افزود:ترکیب تیم خوب است، اما نیاز به زمان دارد که اعضای تیم باهم هماهنگ شوند و شرایط خوبی را ایجاد کنند تا بتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم، اما امروز روز ما نبود.

محمد رضا نکویی تیم هیئت هندبال کازرون نیز ضمن تشکر از میزبانی بسیار خوب بافق بیان داشت: هر دو تیم بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
تماشاچی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 1 مهر 1396 - 11:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بازی خیلی و خوب وقشنگی بود . دست بازیکنان و مربی بومی آقای منصوریان و کادر فنی تیم درد نکنه.

تماشانچی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 7 مهر 1396 - 12:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

که چی اینکه بری ۲۰تا بازیکن از دور اینران جمع کنی و یک مربی غریبه هم بزاری که حی مساوی کنی عمه من هم که ۹۰سالشه میتونه انجام بده با این وضعیت بی پولی هزینه گزاف میلیاردی از جیب این مردم خرج هوس بازی بعضی از مسئولین که فقط تبلیغاتی کار میکنند ظلم به جوان بافقی است چرا باشگاههای بافق در ۱۲ رشته تعطیل کردید تا بیشتر جوانهای بافقی در پاتوقها معتاد بشن آقای کاظمی و جواد عسکری جواب خدا چی میخوای بدی متاسفم براتون بجای اینکه این پول بیت المال را در رشته پایه خرج نوجوانان و جوانان بافقی کنید مخصوصا کاظمی خرج بلند پروازیهای بعضیها میکنی که همه مردم هم میشناسند ؟؟؟!!!

You cannot copy content of this page