صبح امروز:نشست صمیمانه فرماندار بافق با اهالی صدرآباد

دسته: روستا
۲ دیدگاه
یکشنبه - 2 مهر 1396
نشست صمیمانه فرماندار بافق با اهالی صدرآباد

محمد زاده رحمانی صبح امروز در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی روستای صدرآباد و جمعی از اهالي این منطقه با بیان اینکه فرمانداری در جهت تامین زیرساخت آبادیهای اطراف شهر اهتمام و اصرار دارد اظهار داشت: در بازديد و ديدارهايي كه در روستاها و به اتفاق مديران ادارات مرتبط داريم سعي مي شود دو يا سه طرح ضروري بررسي و جهت اجرا و تكميل آن در كوتاه مدت اقدام شود.

محمد زاده رحمانی صبح امروز در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی روستای صدرآباد و جمعی از اهالی این منطقه با بیان اینکه فرمانداری در جهت تامین زیرساخت آبادیهای اطراف شهر اهتمام و اصرار دارد اظهار داشت: در بازدید و دیدارهایی که در روستاها و به اتفاق مدیران ادارات مرتبط داریم سعی می شود دو یا سه طرح ضروری بررسی و جهت اجرا و تکمیل آن در کوتاه مدت اقدام شود.

زاده رحمانی همچنین پس از شنیدن مشکلات اهالی منطقه صدرآباد در خصوص ورودی روستا و عدم روشنایی آن قول داد چنانچه مالکین مسیر همکاری لازم را در آزادسازی انجام دهند، حداکثر تا سه ماه آینده این مشکل با همکاری اداره برق رفع شود.

وی سپس تاکید کرد: شورای اسلامی روستاها اقدامات ضروری را برای بهسازی و ترمیم قنوات انجام دهند جهاد کشاورزی و فرمانداری نیز حمایت می کنند.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه مصمم بر حل مشکلات مناطق مختلف شهرستان هستیم، خاطر نشان کرد: عمده ترین خواسته مردم هر روستا و منطقه در بازدیدهای میدانی، بررسی و حل می گردد.

گفتنی است: در این نشست روسای ادارات جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، راهداری و توزیع برق شهرستان فرماندار را همراهی کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی . این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 مهر 1396 - 1:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ودرود بی پایان به این مرد خستگی ناپذیر که این نشست صمیمی را برای حل مشکلات اهالی این روستا برگزار کرد وچندتن از مسولین مرتبط هم دراین نشست حضورداشتند .فکرنمیکنم یا بنده متوجه این نشستهای صمیمی نبوده ام ویا اخباری از این جلسات ودورهم نشینی ها ی مسولین شهر در روستای صدر آباد تا کنون منعکس نشده .شاید برای اولین بار دراین روستا اتفاق افتاده است . بهرحال به این فرماندار دلسوز وپرتلاش ومردمی خدا قوت ودست مریزاد عرض میکنم ما مطمئن هستیم که همت وپشتکار این فرماندار غیر بومی با خیلی از دوستان قبلی متفاوت بوده وتا حصول نتیجه مطلوب وموثر برای اهالی این روستا پیگیری مجدانه خواهد داشت .انشاالله خداوند عمربابرکت به این مرد بامرام عنایت کند تا باشد وبه این مردم ازدل وجان خدمت کند. موفق باشید

reza این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 مهر 1396 - 8:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوشم میاد که چند ماهه بخشدار ندارید و کسی جرات نمیکنه اعتراض کنه .اگه فرموندار بومی هم بود بازم سکوت میکردید؟؟