فرماندار بافق:بانوان بافقی به خود باوری برسند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۴ مهر ۱۳۹۶
بانوان بافقی به خود باوری برسند

فرماندار بافق بر تقویت اعتماد بنفس و خودباوری بانوان شهرستان تاکید کرد.

فرماندار بافق بر تقویت اعتماد بنفس و خودباوری بانوان شهرستان تاکید کرد.

زاده رحمانی در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان بافق که با حضور مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: ممانعتی برای حضور و فعالیت بانوان در سمت های ادارت شهرستان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بیش از نیمی از جامعه بافق را بانوان تشکیل می دهند تصریح کرد: عدم حضور کاندیدای زن در شورای شهر یک نقیصه بود.

زاده رحمانی همچنین اشاره ای به وجود امکانات ورزشی در بافق و شهرک آهنشهر داشت و خاطر نشان کرد: علاوه بر پارک بانوان که در ۶ هزار متر مربع توسط شهرداری ساخته و احداث شده است، مجموعه دیگری نیز با وسعت ۲۸ هزار متر مربع با انواع امکانات در چند ماه آینده در آهنشهر برای استفاده اختصاصی بانوان به بهره برداری می رسد.

فرماندار بافق همچنین از بکارگیری بانوان بافقی در پست های مدیریتی این شهرستان خبر داد و افزود: هشت اداره و مراکز دانشگاهی با مدیریت بانوان اداره می شود که خوشبختانه پیشرفت های قابل قبولی نیز در حوزه کاری خود داشته اند.

وی حمایت خوب کمیته امداد و مراکز خیریه در جهت حمایت از زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست را ستود و گفت: کارهای ارزنده ای برای چنین خانواده های در شهرستان انجام شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۳
برچسب ها: