فرماندار بافق:تاکید ما استفاده از نیروهای توانمند بومی است

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۵ مهر ۱۳۹۶
تاکید ما استفاده از نیروهای توانمند بومی است

فرماندار شهرستان بافق در گفتگو با خبرنگار"بافق فردا" در رابطه با بکارگیری نیروی های بومی در سمت های ادارات و ارگانها اظهار داشت: در شرايط مساوي، اولويت با گزينه هاي بومي است.

فرماندار شهرستان بافق در گفتگو با خبرنگار”بافق فردا” در رابطه با بکارگیری نیروی های بومی در سمت های ادارات و ارگانها اظهار داشت: در شرایط مساوی، اولویت با گزینه های بومی است.

محمد زاده رحمانی در پاسخ به اینکه برنامه جنابعالی برای انتخاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چیست اظهار داشت: رئیس فعلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصرار خواهان انتقال به مرکز استان و خدمت در اداره کل است و طی صحبتی که با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شده تاکید روی بکارگیری نیروی توانمند بومی است.

وی افزود: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پیگیر شناسایی نیروی بومی شاغل در مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد در وهله اول و شناسایی نیروی توانمند و متمایل به انتقال از وزارتخانه های دیگر به این وزارتخانه در وهله دوم می باشد.

فرماندار بافق با بیان اینکه در نهایت وظیفه انتخاب و انتصاب رؤسای ادارات پایه شهرستانی بر عهده مدیرکل استان است تصریح کرد: آنچه برای ما مهم است تجربه و توانمندی اشخاص و البته در شرایط مساوی، تاکید روی گزینه های بومی است.

زاده رحمانی همچنین در پاسخ به اینکه شنیده شده است نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی رئیس بومی را به جنابعالی پیشنهاد داده است خاطر نشان کرد : به هر حال، نماینده هم مثل ما روی گزینه های بومی تاکید دارند و ضمنا باید در نظر داشت که رئیس اداره فرهنگ و ارشاد هر شهرستان دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان است که ریاست این شورا بر عهده امام جمعه است و قطعا مدیر کل استان نظر وی را هم جویا می شود.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص زمان معرفی بخشدار جدید، گفت: به زودی وضعیت بخشداری مرکزی تعیین تکلیف می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشلله جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ولی در عمل بومی کشی در رأس امور شهر می باشد.

شهروند شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جالبه که حرف از بومی میزنن اما به مرحله عمل نمیرسونن

بافقی دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۶:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همش بهانه بهانه

سهراب دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از جناب فرماندار بابت زحماتی که می کشند:
به نظر اینجانب صحبت ایشان در مورد به کارگیری نیروهای بومی در ادرات بافق خیلی درست نیست و احتمالا در حد شعار باقی خواهد ماند. بسیاری از ادارات بافق که هم اکنون رئیس غیر بومی دارند، پتانسیل اداره شدن توسط نیروهای متخصص و متعهد بومی را دارند.
از جمله:
اداره منابع طبیعی بافق که از بدو تاسیس تا کنون رئیس بومی نداشته و این در حالی است که دکتری تخصصی منابع طبیعی نیز در بافق داریم.
اداره محیط زیست بافق نیز از بدو تاسیس تا کنون رئیس بومی نداشته است. این نیز در حالی است که متخصصین محیط زیست زیادی در شهر بافق تربیت شده اند.
جناب فرماندار الان دیگه وقت عمل کردنه.!!!!!
البته آقای صباغیان هم باید همت کنه ….