حکایت دلهایی که برای حسین(ع) جان می دهند

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۰ مهر ۱۳۹۶
حکایت دلهایی که برای حسین(ع) جان می دهند

حاج علی برزگری پدر شهید محمد رضا برزگری که قریب به ۲۳ سال در منزل خود در ایام محرم الحرام اقدام به برپایی مجلس روضه خوانی آقا اباعبدالله الحسین (ع) را کرده است در گفتگو با خبرنگار " بافق فردا" از حکایت دل می گوید.

IMG_20171002_110829

حاج علی برزگری پدر شهید محمد رضا برزگری که قریب به ۲۳ سال در منزل خود در ایام محرم  اقدام به برپایی مجلس روضه خوانی آقا اباعبدالله الحسین (ع) را کرده است در گفتگو با خبرنگار ” بافق فردا” از حکایت دلهایی  می گوید که برای حسین(ع) جان می دهند.

او با اشاره به اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد فاطمیه محله مهدیه بافق مراسم روضه خوانی و عزاداری برای امام سوم شیعیان را آغاز کرده اظهار داشت: پس از تاسیس مسجد فاطمیه به دلم افتاد که برای سالار شهیدان روضه بخوانم.

IMG_20171002_110730

برزگری با اشاره به اینکه مجالس عزاداری با نام و یاد فرزند شهید و مادرش برگزار می شود افزود: بعد از چند سالی که از روضه خوانی در مسجد فاطمیه گذشت به خواسته همسر مرحومم، خانه ام برای برگزاری مجلس ابا عبدالله(ع) مهیا شد.

پدر شهید برزگری ادامه داد: واعظین زیادی در منزل ما منبر رفته اند اما آقا سید علی طباطبایی یکی از منبری های ثابت این مجلس است.

این خادم الحسین با بیان اینکه صبح ها نیز از ساعت ۶ قرائت زیارت عاشورا آغاز می شود تصریح کرد: ازدحام جمعیت به قدری است که حد و نصاب ندارد.

برزگری خاطر نشان کرد: مجلس روضه از ساعت ۱۶ با سخنرانی واعظین شهرستان شروع شده و ملای آخر نیز آقای طباطبایی است.

وی عشق به حسین و خاندانش را عامل اصلی انجام این کار می داند و بیان می کند: در طی این سالها عنایات و توجهات ویژه ای از سوی آقا به خود و خانواده ام شده است که دوست ندارم در مورد جزییات آن سخن به میان آورم.

پدر شهید در حالی نام حضرت اباالفضل(ع) را به زبان می آورد و از وفاداری او به برادر می گوید،می گرید و عنوان می کند: امیدوارم در روز محشر و شب اول قبر آقا به فریادم برسد.

خادم اهل بیت در پایان عنوان کرد: امیدوارم بتوانم تا پایان عمرم مجلس روضه خوانی و عزاداری برای اهل بیت(ع) را برپا کنم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۶
برچسب ها: