بافق و مدارس بی معلم در مقطع ابتدایی

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
جمعه - ۱۴ مهر ۱۳۹۶
بافق و مدارس بی معلم در مقطع ابتدایی

برخی از والدین دانش آموزان مدارس ۲۲ بهمن و طالقانی از بی معلمی برخی از پایه هاس تحصیلی در این مدارس علیرغم گذشت دو هفته از آغاز سال تحصیلی گلایه کردند.

برخی از والدین دانش آموزان مدارس ۲۲ بهمن و طالقانی از بی معلمی برخی از پایه هاس تحصیلی در این مدارس علیرغم گذشت دو هفته از آغاز سال تحصیلی گلایه کردند.

به همین منظور خبرنگار” بافق فردا ” جهت اطلاع از روند بکارگیری و دلیل عدم حضور معلمان در برخی از مدارس شهرستان طی گفتگویی تلفنی با مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاسخ خواست.

علی اصغر رنجبر با بیان اینکه تعدادی از معلمان به دلیل بیماری نتوانسته اند سر کلاس حاضر شوند گفت: همچنان به دنبال جایگزین هستیم و فعلا معاونین مدارس مسئولیت تدریس را به عهده دارند .

وی همچنین در پاسخ به اینکه چرا کلاس ششم مدرسه ۲۲ بهمن هنوز معلم ندارد عنوان کرد: شنبه معلم مربوطه در کلاس درس حاضر خواهد بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
شاپرک جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا متاسفم برای مسئولین بی برنامه ای که قبل از شروع سال تحصیلی برنامه ریزی ندارند

شهروند جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۴:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دقیقا بخش های محروم شهر باز شاهد بی عدالتی است
واقعا متاسفم برای مسئولین بی برنامه ای که بعد از گذشت چهار ماه از تعطیلات و در دومین هفته از مهرماه تازه می خواهند تصمیم گیری کنند که چه معلمی کجا قرار گیرد؟ و آیا اصلا معلمی وجود دارد یا نه؟
وقتی در منطقه کوچکی مثل شهرستان بافق شاهد این تبعیض ها و بی توجهی ها هستیم واااااای به حال شهرها و استان های بزرگ کشور
چرا مدارس بالای شهر بدون معلم نمی مانند؟
اگر همه جای ایران سرای من است چرا مسئولین شهر و سرمایه داران فرزندان خود را در مدارس بالای شهر ثبت نام می کنند؟ درست است منطقه بندی است و مسئولین هم همگی در بالای شهر جهت سکونت تجمع نموده اند. پس تکلیف بقیه چیست؟ همه که نمی توانند فرزندان خود را در مدراس از ما بهترون ثبت نام کنند . لااقل آنها را از حداقل امکانات آموزشی محروم نکنید.

بافقی شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۴:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پارتی بازی .بسوزد پدر پارتی.

شهروند یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۶:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
جناب رنجبر کدوم شنبه؟
یه معلم بازنشسته آوردید که البته خدا به ایشون خیر بده که تقبل فرمودند و آمدند ولی جهت اطلاع مدیر محترم آموزش پرورش این معلم بازنشسته هم نیامده دارن میرن سفر مشهد

شهروند یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۶:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با این کمبود معلم پایه های تحصیلی را در برخی مدارس منحل کنید و طرح تجمیع را پیاده کنید تا بچه های مردم از بلاتکلیفی در بیان و برن در سایر مدارس ادامه تحصیل بدن