پیام تبریک شورا و دهیاری روستای مبارکه به مناسبت روز روستا

دسته: روستا
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۶
default

پانزدهم مهرماه هرسال در تقویم رسمی جمهوری اسلامی، توسط شورای فرهنگ عمومی کشور به منظور ارج نهادن به روستائیان و فرهنگ روستائی، به عنوان روز ملی روستا تصویب و ثبت شده است. روستائیان به عنوان محور حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور، بارزترین و مهمترین نقش را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اجرا نموده و شایسته والاترین تکریم‌ها و تقدیرها می باشند.

بسمه تعالی
پانزدهم مهرماه هرسال در تقویم رسمی جمهوری اسلامی، توسط شورای فرهنگ عمومی کشور به منظور ارج نهادن به روستائیان و فرهنگ روستائی، به عنوان روز ملی روستا تصویب و ثبت شده است.
روستائیان به عنوان محور حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور، بارزترین و مهمترین نقش را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اجرا نموده و شایسته والاترین تکریم‌ها و تقدیرها می باشند.

 روستاییان انسان‌هایی هستند مولد، فعال، تولید کننده و موثر، که نان بازوی خویش را با تلاش حاصل از سختی برکام خود می نشانند و تکریم روستاییان یعنی ارج نهادن به همه ارزشهای والای انسانی .

به دلیل وجود ظرفیت و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل در مناطق روستایی شهرستان و همچنین ضرورت‌های انسانی و قانونی، بایستی با ارائه برنامه‌ای روشن و سازمان یافته در مسیر بهبود فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی ساکنان روستاها و ارتقای جایگاه و نقش توسعه روستایی در توسعه شهرستان اهتمام نمود..

پانزدهم مهرماه، ‹‹روز ملی روستا ›› را به همه روستانشینان غیور، متدیّن و با فرهنگ شهرستان بافق مخصوصا مبارکه تبریک و تهنیت گفته، امیدواریم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله)با اجرای سیاست های دولت محترم روز به روز شاهد پیشرفت وترقی روستای مبارکه ودیگر روستاهای شهرمان باشیم
شورای اسلامی ودهیاری مبارکه


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱۲
برچسب ها: