صبح امروز:حضور کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان ولی عصر بافق در ستاد انتظامی شهرستان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۶
حضور کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان ولی عصر بافق در ستاد انتظامی شهرستان

به مناسبت هفته ناجا، کادر پزشکی و پرستاری ولی عصر شهرستان بافق ضمن حضور در دفتر فرمانده انتظامی شهرستان بافق، هفته ناجا را تبریک گفتند.

IMG_20171009_123739

به مناسبت هفته ناجا، کادر پزشکی و پرستاری ولی عصر شهرستان بافق ضمن حضور در دفتر فرمانده انتظامی شهرستان بافق، هفته ناجا را تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی، دکتر میرترابی متخصص داخلی بیمارستان ولی عصر بافق به همراه جمعی از کادر پزشکی و پرستاری و مسئول روابط عمومی بیمارستان با حضور در دفتر سرهنگ “محمد کمالی” فرمانده انتظامی شهرستان، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی نیروی انتظامی، این هفته را به همه برقرارکنندگان نظم و امنیت تبریک گفتند.

IMG_20171009_123739

دکتر میرترابی در ادامه ضمن اشاره به دو نعمت سلامت و امنیت، گفت: شما امنیت را به ما هدیه می دهید و ما سلامت را که در عصر امروز دیابت بیشترین موضوعی است که سلامت افراد را به خطر می اندازد و هیچ گونه علامتی نیز ندارد و کم تحرکی افراد در عصر حاضر موجب بروز بیشتر این بیماری میشود.

IMG_20171009_123734

وی با اشاره به هدف انجمن دیابت و اینکه ۱۲ درصد افراد بالای ۳۰ سال دچار عارضه دیابت هستند افزود: ما سعی می کنیم با حضور در محلات مختلف و شناسایی افراد دارای دیابت، قدم مثبتی در این راه برداریم و به بهبودی افراد کمک کنیم.

IMG_20171009_123724

سرهنگ کمالی فرمانده انتظامی شهرستان بافق نیز در این دیدار ضمن اشاره به معتادان و پاتوق های آن ها و اینکه معتاد یک بیمار است، آسیب های مواد مخدر از جمله مشروبات الکلی ، شیشه و عواقبی که به دنبال دارد را بیان کرد.

گفتنی است : تست دیابت در نمازخانه ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بافق توسط کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان ولی عصر از افراد بالای ۳۰ سال اخذ شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴۴
برچسب ها: