به عنوان نماینده مردم و طبق قانون از حقوق همه شهروندان دفاع می کنم

دسته: نماینده مردم بافق در مجلس
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۶
به عنوان نماینده مردم و طبق قانون از حقوق همه شهروندان دفاع می کنم

پس از درج خبری مبنی بر عدم امضای بیانیه لیست امید توسط محمدرضا صباغیان در زمینه اعتراض به محدودیت های جدید برای رئیس دولت اصلاحات،خبرنگار "بافق فردا" در گفتگویی تلفنی علت این امتناع از امضاء را از نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز جویا شد.

پس از درج خبری مبنی بر عدم امضای بیانیه لیست امید توسط محمدرضا صباغیان در زمینه اعتراض به محدودیت های جدید برای رئیس دولت اصلاحات،خبرنگار “بافق فردا” در گفتگویی تلفنی علت این امتناع از امضاء را از نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز جویا شد.

محمدرضا صباغیان با بیان اینکه هنگام جمع آوری امضاء در این خصوص، وقتی بیانیه مذکور را نزد بنده آوردند خواستار ارائه مستنداتی مبنی بر این ادعا که آقای خاتمی با محدودیتهای جدیدی مواجه شده اند شدم که امضاء گیرنده ها جواب قانع کننده ای در این زمینه نداشتند و فقط اعلام کردند که گفته شده محدودیتهایی اعمال شده، و بنده امضائم را منوط به بعد از تحقیق در این زمینه اعلام کردم.

وی افزود بنده به عنوان نماینده مردم و طبق قانون از حقوق همه شهروندان حمایت می کنم.

صباغیان خاطرنشان ساخت:تاکنون سعی کرده ام هیچ بیانیه یا نامه ای را بدون دلیل متقن و محکم امضاء نکنم و در این زمینه هم بر همین منوال عمل نموده ام.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در رابطه با بیانیه حمایت مجمع نمایندگان از نماینده اردکان نیز گفت:در چند ماه اخیر در جریان انتخاب استاندار از طرف برخی طیفهای سیاسی اهانت هایی به آقای تابش شده است که به عنوان یک همکار، بر خود وظیفه دانستیم از ساحت نماینده مجلس و وکیل مردم دفاع کنیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
دهقانزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۷:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از ساحت نماینده زیاده خواه دفاع کرده، خخخخخ

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بشین تا دزد دیگری را بیارن سر کار و این ذره سنگ بافق رو هم چپاول کنند .

kazem این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداخیرت بده فقط مواظب باش عملکردتتون ضربه به آینده بافق و بافقیها نزنه