ظهر امروز :زاده رحمانی پیرامون سفر مدیر کل تقسیمات کشوری پاسخ داد

دسته: اخبار ویژه
۹ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۰ مهر ۱۳۹۶
زاده رحمانی پیرامون سفر مدیر کل تقسیمات کشوری پاسخ داد

فرماندار بافق گفت: سفر سه روزه سعید جلالی به استان یزد به منظور بررسی یک سري درخواست ها در شهرستان هاي مختلف استان بوده است.

فرماندار بافق گفت: سفر سه روزه سعید جلالی به استان یزد به منظور بررسی یک سری درخواست ها در شهرستان های مختلف استان بوده است.

محمد زاده رحمانی با بیان اینکه سفر مدیرکل تقسیمات کشوری به بافق صرفا جهت بررسی وضعیت ٣۵ نقطه الحاقی منطقه سبزدشت بنا به خواست نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و استانداری صورت گرفته، اظهار داشت: میبد، اشکذر، بافق و بهاباد از جمله شهرستان هایی بودند که مدیرکل تقسیمات کشوری از آن ها بازدید کرد.

وی با اشاره به اینکه روز اول سفر اختصاص به ۳۵ نقطه الحاقی دهستان سبزدشت داشت تصریح کرد: بنا به تفاهمی که با مسئولین بهاباد شده و درخواست های مکرر مردمی روستاهای این مناطق، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد الحاق مجدد این نقاط و متعاقبا ارتقا منطقه سبزدشت باشیم.

وی افزود: هیچ تصمیمی مبنی بر تشکیل جلسه در شهرستان وجود نداشت اما با استفاده از فرصت و قبل از رفتن به منطقه سبزدشت و روستای بشکان نشستی در فرمانداری برگزار شد.

زاده رحمانی همچنین با بیان اینکه در این نشست رئیس شورای اسلامی و شهرستان حضور داشتند عنوان کرد: رئیس شورای اسلامی شهرستان و کارشناس تقسیمات فرمانداری پیرامون مسائل مرزی با ارائه مستندات و مدارک صحبت کردند.

فرماندار بافق با اشاره به پیگیری موضوع اتفاقاتی که در ٢۴ سال پیش در شهرستان روی داده، در این نشست بیان کرد: رنجبر توضیحات منطقی خود را مطرح و مقرر شد اطلاعات مکتوب و مستند در هفته های آینده به این مقام مسئول ارائه شود.

وی ضمن تقدیر از همراهی و پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: ما مرزهای جغرافیایی شهرستان را حریم خود می دانیم.
یکی از شهرستان ها در ماه گذشته تابلو را ۱۲۰۰ متر جلوتر در یکی از محورهای مواصلاتی بین شهری قرار داده بود که با اصرار و پافشاری فرمانداری تابلو به عقب برگشت.

فرماندار بافق با بیان اینکه امام جمعه، فرماندار و نماینده به وظایف خود آگاه هستند یادآور شد: برخی احساس می کنند با هیاهو می شود کاری از پیش برد و فقط آنان به موضوعات مرزهای جغرافیایی اشراف و حساسیت دارند در صورتی که اطلاعات بسیاری از کارشناسان شهرستان کامل و جامع تر است و همگی حافظ منافع شهرستان هستیم.

وی ادامه داد: فرماندار و نماینده نمی توانند هر صحبتی را مانند افراد عادی بیان کنند و یا اینکه نمی توانند بسیاری از پیگیری ها را رسانه ای کنند ولی با دقت و حساسیت در جهت منافع و مصالح شهرستان گام بر می دارند.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان همچنین در پاسخ به اینکه چرا جلسه ای همانند جلسه بین شهرستان های بافق و بهاباد به منظور روشن شدن تکلیف مرزهای جغرافیایی شهرستان های دیگر برگزار نمی شود خاطر نشان کرد: در حال حاضر بین شهرستان های بافق و بهاباد بین مصوبه خطی و اسمی تناقض است اما بین اردکان و بافق هیچ تناقض اسمی و خطی وجود ندارد و موارد دیگری است که باید پیگیری و بررسی شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این سفر هیچ ارتباطی با چاه گز نداشت، تصریح کرد: راجع به مسئله معدن چاه گز جلسه ای در استانداری با حضور فرمانداران، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تشکیل شد و مقرر گردید با ارائه مدارک و مستندات در داخل استان و طی جلسه ای با ترکیب فوق، تصمیم گیری شود.

فرماندار بافق در ادامه در پاسخ به اینکه آیا از دفاعیات رئیس شورای اسلامی شهرستان در جلسه با مدیر کل تقسیمات کشوری رضایت دارید و آیا رنجبر توانست با قاطعیت از مرزهای جغرافیایی شهرستان دفاع کند عنوان کرد: با اطلاعات کامل، مدارک خود را ارائه و صحبت های خود را بیان داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
عسکری محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۵:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت

مهدی رنجبربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت فرماندار محترم:به نظر بنده بافق الان در شرایط حساس و تاریخی قرار دارد دقیقا مثل دهه های ۷۰ و ۸۰ با تفاوت به اینکه در موقع گذشته شرایط جوری پیش می رفت که مسئولان اسبق که الان هم هستند اذعان دارند که یا اطلاعی از این همه ظلم و بی قانونی ها نبودند یا اگر هم بودند سکوت اختیار کردند. و در حال حاضر تمامی مسئولان کاملا در جریان جزئیات مرزهای جغرافیایی به ظاهر قانونی بافق و اردکان هستند. مقصر مسئولانی خواهند بود که در این زمینه مسیر را برای ادامه ظلم و سناریو هموار کنند.

امیریان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا لعنت کنه خیانتکاران قبلی را

فتاحی قلعه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر شما که غیر بومی هستی جا میذاری میری مثل حسین اخیری پشت سرت هم نپاه نخواهی کرد

محمد رضا برزگری بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندار حرفهایتان، خیلی ناامید کننده بود. امیدوارم راه درستی دادانتخاب کرده باشید

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار بافق با بیان اینکه امام جمعه، فرماندار و نماینده به وظایف خود آگاه هستند یادآور شد: برخی احساس می کنند با هیاهو می شود کاری از پیش برد و فقط آنان به موضوعات مرزهای جغرافیایی اشراف و حساسیت دارند در صورتی که اطلاعات بسیاری از کارشناسان شهرستان کامل و جامع تر است و همگی حافظ منافع شهرستان هستیم.،،،،،، بله کاملا مشخصه، کم کم داره، نمود می کند.

محسن کریمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندار جوری صحبت کردند انگار همه چیز بر وفق مراد است، هروقت یک مسئول رده بالایی به بافق می اید مزد ترس برمردم مستولی می شود

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندار ممنون از زحمات طاقت فرسایتان ولی یک بعضی جملاتتان بودار و نگران کننده است.

پورامینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

زاده رحمان بچه خطه کرمان است مثل بعضی ترسوهای یزدی نیست.حق را نمی گذارد ضایع شود