آسمان بافق منتظر فضای پرواز

دسته: ورزشی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۰

بعید نبود که امسال به مناسبت دهه فجر موتورسواری بافقی قصد شکستن رکورد همشهریش یعنی پریدن از روی 19 خودرو را کند ، بافق در رشته موتورسواری از قبل از انقلاب تا امروز جوانان مشتاقی را دراین رشته پرورانده است.

سال  1363 به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج موتورسوار بافقی به اهواز دعوت شد تا از روی تانک چفتن بپرد.

مشاهده عکسهای آقای رضا مدنی کارگر بافقی که در سالهای اوجش موفق شد ، کارگر پرنده ای در بافق ، را تیتر مجلات ورزشی کشور نماید ، نشان میدهد در شهر بافق پتانسیل قوی برای این رشته ورزشی وجود داشته و دارد. سالیان درازیست که مسئولین شهر و استان به جوانان بافقی قول برطرف کردن مشکلات پیست موتورسواری را داده اند اما متاسفانه هنوز مشکلات پیست موتورسواری برجای خود باقیست.

این درحالیست که قولهای مذکور در این رشته باعث شده تعداد قابل توجهی از جوانان بافقی مشتاق این رشته با هزینه خودشان موتورهای مناسب جهت شرکت در مسابقات مختلف استانی و حتی کشوری تهیه نمایند و امروز تعداد این موتورها رسیده است به 8 موتور کراس ، 10 دستگاه موتور سرعت و حدود 40 دستگاه موتور سی ار ام ، فقط به امید اینکه مشکلات پیست موتورسواری بافق مرتفع گردد و ایشان بتوانند با امنیت و ایمنی مناسبی  این رشته را حرفه ای تر دنبال کنند.

فعالان و پیشکسوتان بافقی ورزش در گفتگوی اختصاصی با بافق فردا ضمن تاکید بر این که کسب مقامات کشوری با پتانسیل و علاقه موجود در جوانان بافقی دست یافتنی است ، درمورد مشکل اساسی پیست موتورسواری بافق اذعان داشته اند که این مسئله می تواند با همت فرماندار بافق و مسئولان مسکن و شهرسازی حل و فصل گردد تا پرنده های بافقی دوباره به آسمان رشته موتورسواری بازگردند و همچون گذشته افتخارآفرینی کنند.

مشکل فعلی پیست موتورسواری بافق قسمتی از زمین پیست است که میتواند با همت فرماندار بافق حل شود.

محمد مهدی علیزاده فلاح


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
CRM این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای علیزاده فلاح 40 دستگاه CRM در بافق نیست ،جوانان بافقی نزدیک به 100 دستگاه CRM در بافق دارند

امین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۶:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در بافق فقط 3 کراس و 7 موتور سرعت وجود دارد

م.ح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و عرض ادب.
قابل ذکر اینکه بنده تا حدود زیادی از پی گیریهایی که از طرف همین کارگر پرنده برای راه اندازی پیست در بافق انجام میشود هستم ولی متأسفانه دیگر دلسوزی در این رابطه نیست. راه اندازی پیست اگر هیچ فایده ای هم در بر نداشته باشد لاقل برای تخلیۀ هیجانات جوانان بافق مناسب است تا هر روز شاهد مزاحمتهای اکثر موتورسواران(البته از نوع کراس و سی آر ام و …)در خیابانها نباشیم . بنده شاهد هستم که آقای رضا مدنی چقدر از وقتشان مایه میگذارند تا برای راه اندازی پیست موتور سواری بافق کاری انجام بدهند که این نمایانگر روح پر مهر و تعهدی که نسبت به این شهر دارند.(چون ایشان اکنون ساکن استان یزد هستند و برای پیگیریها رفت و آمد زیادی تا به حال داشته اند) قابل ذکر اینکه بنده علاقه ای به موتور سواری ندارم ولی فقط حسب وظیفه و برای شفاف سازی عنوان کردم تا یادی هم از رضا موتوری شهرمان کرده باشم. هرچند که از جسارتی که در جوانان بافقی سراغ دارم مطمئن هستم اینده ای درخشان خواهند داشت.
پاینده و سربلند باشید.