به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش :برگزاری مسابقات تکواندو در بافق

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۸ مهر ۱۳۹۶
برگزاری مسابقات تکواندو در بافق

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت:مسابقات تکواندو به مناسبت هفته تربیت بدنی در دو گروه بانوان و آقايان برگزار شد.

IMG_20171020_184525

IMG_20171020_184523

IMG_20171020_184520

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت:مسابقات تکواندو به مناسبت هفته تربیت بدنی در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد.

IMG_20171020_184518

IMG_20171020_214300

رضا نارگانی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در سه رده سنی (خردسالان، نونهالان ،نوجوانان)به مدت دو روز در سالن شهدای گمنام (خانه تکواندو) برگزار گردید اظهار داشت:صد نفر شرکت کننده آقا و بانو بر روی “شیاب چانگ” بازی های زیبایی را در معرض نمایش گذاشتند.

IMG_20171020_184516

IMG_20171020_184514

IMG_20171020_184514

وی تصریح کرد:به نفرات برتر مسابقات حکم و مدال اهداء گردید.

IMG_20171020_184512

نارگانی اسامی برگزیدگان این دوره از مسابقات را به شرح ذیل اعلام کرد:

نفرات اول ،دوم،سوم گروه بانوان :
نفرات اول :

۱-سمیه طالبی.
۲-زهرا تقوی.
۳-زینب جمشیدی فر.
۴-میترا حاجی حسنی.
۵-عظیمه ابوالحسنی.
۶-ریحانه کریمی.
۷-فریبا خواجه ای.
۸-فاطمه زهرا علیزاده.
۹-مهلا مسلمان.
۱۰-بهناز حاجی حسنی.
۱۱-نگارقاسمی.
۱۲-نازنین زهرا صباغیان.
۱۳ -شیوا دهقانزاده.
۱۴ -ستایش محمدی.
۱۵ -سیده فاطمه حسینی.
۱۶ -سمانه کاظمیان.

نفرات دوم وسوم گروه بانوان :
۱ -محدثه فلاح.
۲-فاطمه عسکری.
۳-بهاره السادات میرعلمی.
۴-فاطمه ابراهیمی.
۵-مرضیه جمشیدی فر.
۶-نفیسه السادات حسینی.
۷-سیمین دخت فخار.
۸-زهرا کارگران.
۹-نوریه حاجی حسنی.
۱۰ -نگارقاسمی.
۱۱-حدیث طالبی.
۱۲-زهرا فتوحی.

نفرات اول گروه آقایان :

۱-ابوالفضل غلامرضایی.
۲-امیررضا حیدری.
۳-ابوالفضل حاجی حسنی.
۴-ابوالفضل حسن زاده.
۵-امیر حافظ ابراهیمی زاده.
۶-محمد سبحان تقوی.
۷-مهران فتاحی.
۸-طاها آبروش.
۹-امیرحسین عبداللهی.
۱۰-محمد مهدی خواجه حسنی.
۱۱ -امید رحیمی پور.
۱۲-محمد رنجبر.
۱۳-وحید جواهری.
۱۴ -اسماعیل محمدی.
۱۵ -محمد یاسین امیری.
۱۶ -رضاخالقدادی.
۱۷-محمدونایی.
۱۸ -مهدی ونایی.
۱۹ -علی خدابخشی.
۲۰ -جلال ابرکار.
۲۱-ابوالفضل رستمی.
۲۲-محمد طاها باقریان.
۲۳ -حسن طالبی.

IMG_20171020_183252

IMG_20171020_183249

نفرات دوم وسوم گروه آقایان :

۱-امیر رضا ادیب.
۲-محمد معین محمد خانی .
۳-سجاد حسینی ابراهیمی.
۴-ابوالفضل علیزاده.
۵-علی ایزدی.
۶-سید مجتبی میرسلیمانی.
۷-حسین رنجبر.
۸-امیر علی بهادری.
۹-امیرحسین غریبی
۱۰-شایان شفیعی.
۱۱-امیرحسین باقری.
۱۲ -ابوالفضل طالبی.
۱۳-عرفان حسن زاده.
۱۴ -ابوذر زارع .
۱۵ -مهدی سالاری.
۱۶ – دانا خالقدادی.
۱۷ -ابوالفضل شاهسونی.
۱۸ سید احمد حسینی.
۱۹ – ابوالفضل دهستانی.
۲۰ -محمد حسین باقریان.
۲۱-ابوالفضل ایزدی.
۲۲-سید علیرضا موسوی.
۲۳ -امیر بهنام دهستانی.
۲۴ -رضا آبروش. .
۲۵-سینا طالعی.
۲۶-محمد حسین مسلم.
۲۷-علیرضا فتوحی.
۲۸-سهیل حسن زاده.
۲۹ -امیرمحمد ابراهیمی.
۳۰ -امیرحسین مولایی.
۳۱ -علیرضا حاجی حسنی.
۳۲ -امیرمحمد طالبی.
۳۳ -محمد رضا تشکری.
۳۴ -سینا باباخانی.
۳۵ -دانیال هوشمند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۷
برچسب ها: