به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش :برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در بافق

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۶
برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در بافق

رئیس اداره ورزش و جوانان بافق گفت : به مناسبت هفته تربیت بدنی جشنواره فرهنگی ورزشی در این شهرستان برگزار شد.

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۵۴.۲۲

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۱.۰۲.۰۶

رئیس اداره ورزش و جوانان بافق گفت : به مناسبت هفته تربیت بدنی جشنواره فرهنگی ورزشی در این شهرستان برگزار شد.

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۵۱.۵۳

رضا نارگانی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ نفر در این جشنواره حضور داشتند اظهار داشت: شرکت کنندگان در رشته های ورزشی مختلف اعم از دارت، تیراندازی با کمان، طناب زنی، هنرهای رزمی و … با یکدیگر به رقابت پرداختند.

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۵۳.۲۰

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ترغیب نوجوانان و جوانان به ورزش عنوان کرد و افزود: در مسابقات دارت ۳۳ نفر شرکت کردند که هانیه افشار، فاطمه تقی زاده و معصومه قاسمی به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۴۷.۰۱

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۴۹.۱۸

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق همچنین تصریح کرد: مسابقه طناب زنی نیز با حضور ۳۸ شرکت کننده برگزار و مهدیه توکلی، نجمه طالعی و نجمه جلال آبادی توانستند بر رقبا پیروز شده و عناوین اول تا سوم را کسب نمایند.

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۴۲.۴۲

نارگانی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان با حضور ۳۳ شرکت کننده خاطر نشان کرد : مریم فتاحی،نجمه طالعی و مریم حاجی حسنی برگزیدگان این دوره از مسابقه تیراندازی با کمان بودند.

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۴۳.۴۰

وی با بیان اینکه جشنواره فرهنگی ورزشی با همکاری شهرداری و به همت اداره ورزش و جوانان برگزار شد عنوان کرد: مسابقات به سرپرستی عصمت بابایی، رقیه قاسم زاده ،سمانه رمضانپور، مبینا فلاح و سمیه دهقانزاده انجام شد.

۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰.۴۱.۳۹

نارگانی ضمن تقدیر از زحمات مربیان رشته ورزشی کاراته و کیک بوکسینگ شهرستان یادآور شد:در آغاز جشنواره ورزشکاران به نمایش حرکات ورزشی رشته خود پرداختند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴۶
برچسب ها: