بلاتکلیفی زمین های شهرک پردیس

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱ آبان ۱۳۹۶
بلاتکلیفی زمین های شهرک پردیس

امام خمینی: هیچکس نباید از داشتن خانه محروم باشد امام خمینی بخشی از فرمان تاریخی خود ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد . بر دولت اسلامی است که برای این مسئله مهم چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند.

امام خمینی: هیچکس نباید از داشتن خانه محروم باشد
امام خمینی بخشی از فرمان تاریخی خود ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد . بر دولت اسلامی است که برای این مسئله مهم چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند.
با سلام و عرض ادب خدمت همشهریان عزیزم
کلام اول را بر خود واجب میدانم که تشکر ویژه از مسئولین گذشته و امروز تعاونی مسکن شرکت سنگ آهن و مدیریت مجموعه شرکت که زحمات بسیاری را در راستای رفاه کارمندان و سهامداران گام برداشته اند.
حدود سه سال پیش در سالن کنفرانس شرکت سنگ آهن که در حضور بیش از ۵۰۰ نفر سهامدار و مجموعه تعاونی مسکن و مدیریت شرکت جلسه ای تحت عنوان قرعه کشی شهرک زیبای پردیس برگزار شد که به نظر بنده جلسه بسیار پر بار و خوشحال کننده ای بود چون در آن روز قریب به ۸۰۰ نفر صاحب زمین شده اند چه آنهای که از سال ۷۰ عضو بوده اند و چه آنهایی که تازه عضو شده بودند.خیلی ها از این مسئله خوشحال بودند و تعدادی هم با کمک مدیریت محترم سنگ آهن و مدیریت تعاونی مسکن از طریق قرعه کشی به مشهد مقدس سفر کردند.
در آن زمان خیلی ها در پوست خود نمیگنجیدند که روزی بتوانند با سرمایه ناچیز صاحب زمین شوند آنهایی که توان خرید زمین در داخل شهر را نداشتند به همین ها بسنده کرده بودند حال نزدیک به سه سال از آن میگذرد و همچنان منتظرند تا زمین هایشان را تحویل بگیرند و بسازند چه جوانانی که قدرت خرید خانه و زمین در شهر را ندارن و چه آنهایی که میخواهند برای آینده فرزندانشان منزلی را برایش بسازند.از دو سال پیش با وعده و وعید هایی که دادند هر روز تاریخی را اعلام میکردند که فلان تاریخ برای تحویل زمین بیایید آری راست میگویند میرفتیم و با نا امیدی بر میگشتیم چرا چون که هنوز تکلیف زمین ها از طریق ادارات دولتی مشخص نشده بود و دودش به چشم ما جوانان میرود جوانانی که سرمایه این شهر هستند ولی سرمایه ای از خود ند ارند و با هزاران دل و امید منتظر زمین های خود هستند تا آنجا را آباد سازند و در آن زندگی کنند مجموعه تعاونی مسکن تلاشهای بسیار زیادی را برای این زمین ها کشیده اند دستشان را میبوسیم ولی انتظار داریم سر قول خود بایستند و با کمک بزرگان شهر امام جمعه محترم، فرماندار عزیز و مدیریت محترم شرکت مشکل ما جوانان را حل کنند.(همچنان منتظریم به امید آن روز)
دوست دار جوانان شهر بافق
علیرضا دانشی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بخدا راست میگه اگر مشکل داشته زمین ها اصلا چرا واگذار کردن اگر مشل حل شده واگذار کن ب مردم و از بلاتکلیفی در بیارید مردم را این چه کار سر ملت میارید همه اون برنامه ها و افتتاحیه ها فیلم بازی بود بخدا .